dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Letní PrahaVíkendové tipy

Pražská vlastivěda: Katovské řemeslo.

Vydáte se po stopách „nejbezectnějších z bezectných“, jak často katy nazývala společnost, která ovšem nutně potřebovala jejich služby.

Na trase od Řásnovky na Staroměstské náměstí si uvidíte bydliště katů a jiných „nedotknutelných“, včetně míst, kde vykonávali své strašné řemeslo.

Začátek akce 19. července v 16 hodin na Haštalském nám. před kostelem sv. Haštala. Cena 100/70 Kč (%). Provází Milada Racková. Pořádá Pražská informační služba.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru