dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - obcasny-dest
4°C
Pražská politika

Pražská TOP 09 si zvolila nové vedení, předsedou se stal Martin Dlouhý

Delegáti sobotního krajského sněmu TOP 09 volili nové vedení. Předsedou pražské organizace TOP 09 se stal Martin Dlouhý.

„Velmi si vážím důvěry, kterou mi delegáti vyjádřili. Čekají nás volby do Poslanecké sněmovny, takže si uvědomuji, že celé předsednictvo musí velmi tvrdě pracovat, aby naplnilo a předčilo vysoká očekávání," řekl nový předseda pražské TOP 09 Martin Dlouhý. 

Sněm zvolil 3 místopředsedy, a to Jiřího Nouzu, Radka Vondru a Jakuba Lepše. „Stojí před námi důležité úkoly. Dnešní sněm ale ukázal, že nejen nové předsednictvo, ale naprostá většina našich členů je připravená pracovat nejen na co nejlepším volebním výsledku v příštím roce, ale také na tom, aby TOP 09 uspěla i v dalších letech,“ říká nový místopředseda Jiří Nouza.

Členy předsednictva se stali Ondřej Kolář, Marek Doležal, Markéta Pekarová Adamová, Ondřej Počarovský a Filip Kračman. Na krajském sněmu TOP 09 – Praha vystoupil s proslovem předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, europoslanec Jaromír Štětina nebo senátor Jiří Růžička.

„Gratuluji nově zvolenému předsedovi pražské TOP 09. Věřím, že povede organizaci k úspěšným volbám do Poslanecké sněmovny tak, abychom obhájili stávající mandáty,“ dodala k volbě předsedy poslankyně Markéta Pekarová Adamová.


Další články
Nahoru