dnes
Sobota - polojasno
15°C
zítra
Neděle - zatazeno
14°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
14°C
Pražská politika

Pražská TOP 09 si zvolila nové vedení, předsedou se stal Martin Dlouhý

Delegáti sobotního krajského sněmu TOP 09 volili nové vedení. Předsedou pražské organizace TOP 09 se stal Martin Dlouhý.

„Velmi si vážím důvěry, kterou mi delegáti vyjádřili. Čekají nás volby do Poslanecké sněmovny, takže si uvědomuji, že celé předsednictvo musí velmi tvrdě pracovat, aby naplnilo a předčilo vysoká očekávání," řekl nový předseda pražské TOP 09 Martin Dlouhý. 

Sněm zvolil 3 místopředsedy, a to Jiřího Nouzu, Radka Vondru a Jakuba Lepše. „Stojí před námi důležité úkoly. Dnešní sněm ale ukázal, že nejen nové předsednictvo, ale naprostá většina našich členů je připravená pracovat nejen na co nejlepším volebním výsledku v příštím roce, ale také na tom, aby TOP 09 uspěla i v dalších letech,“ říká nový místopředseda Jiří Nouza.

Členy předsednictva se stali Ondřej Kolář, Marek Doležal, Markéta Pekarová Adamová, Ondřej Počarovský a Filip Kračman. Na krajském sněmu TOP 09 – Praha vystoupil s proslovem předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, europoslanec Jaromír Štětina nebo senátor Jiří Růžička.

„Gratuluji nově zvolenému předsedovi pražské TOP 09. Věřím, že povede organizaci k úspěšným volbám do Poslanecké sněmovny tak, abychom obhájili stávající mandáty,“ dodala k volbě předsedy poslankyně Markéta Pekarová Adamová.


TOP 09 v Praze 10 poskytla volební plochy kampani Díky mami, díky tati

Dnes v 08:08

TOP 09 v Praze 10 se rozhodla, že plochy, které si pronajala před komunálními volbami, přenechá Klubu K2. Na billboardech i světelných poutačích u metra tak bude k vidění kampaň „Díky mami, díky tati“.

Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

17. října 2018 v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO dnes podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.

Další články
Nahoru