dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
13°C
Pražská retro oáza? To je minigolf Oaza na Pankráci
Minigolfové hřiště se topí v zeleni. Foto: Jan Puci

Pražská retro oáza? To je minigolf Oaza na Pankráci

Klasických venkovních hřišť na minigolf v Praze moc není, o to více potěší, že se i přes různé tlaky na změnu využití areálu podařilo uhájit hřiště Oaza na Pankráci. Hřiště má osobitou atmosféru. Nabízí kvalitní a neponičené dráhy, které jsou obklopeny „stylovým retro“ prostředím. Lampy, sedačky, popelníky a koše jsou jako z dob před rokem 1989, přitom je nenahlodal zub času.

Možná je „stylové retro“ trochu nadnesený výraz, každopádně už příchod na hřiště od autobusové zastávky Na strži (bus č. 118) vás posune do jiného času. Parkoviště vytvořené z materiálu, kterým prorůstá tráva, po pravici máte hotel Oaza „hozený“ do starého stylu.

Na minigolfovém hřišti Oaza (mapa s označeným hřištěm je zde), které je součástí stejnojmenného sportovní centra v Jeremenkově ulici si můžete zahrát denně, samozřejmě pokud zrovna neprší, denně od patnácti hodin do setmění, o víkendu již od 13 hodin. Otevřeno bude minimálně do října, o víkendech až do listopadu.

Minigolf Oaza, příjemné venkovní hřiště v Praze 4

Za devadesátiminutovou možnost hrát zaplatíte 75 korun, za každých dalších 15 minut 10 korun, maximálně však 90 korun. V ceně je i půjčení základního vybavení.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru