dnes
Sobota - skorojasno
17°C
zítra
Neděle - prehanky-dest
16°C
pozítří
Pondělí - prehanky-dest
22°C
Pražská ODS zahájila další fázi předvolební kampaně. Bolševická vládo, Praha není stádo, hlásá na billboardech
Jeden z billboardů další fáze kampaně ODS je ve Vršovicích u stadionu fotbalového klubu Bohemians 1905. Foto: archiv

Pražská ODS zahájila další fázi předvolební kampaně. Bolševická vládo, Praha není stádo, hlásá na billboardech

ODS v Praze odstartovala další fázi kampaně, ve které se trefuje do vlády Andreje Babiše. Premiér v demisi a jeho hnutí ANO se při hlasování v Poslanecké sněmovně opírá o hlasy komunistů a s jejich podporou počítá i pro vládu s ČSSD.
udzenija

Alexandra Udženija

V ulicích Prahy proto nechali občanští demokraté v reakci na aktuální politický vývoj vylepit modré billboardy s heslem „Bolševická vládo, Praha není stádo". Už dříve v rámci kampaně nechala ODS vylepit billboardy s nápisem „zpovykaní Pražáci volí ODS“.

„Červnovou kampaní upozorňujeme na návrat bolševického myšlení do vlády a dalších sfér společnosti. A jsme přesvědčeni, že Pražané nám rozumějí. Není to žádná negace, popisujeme realitu,“ uvedla první místopředsedkyně ODS, místostarostka Prahy 2 a zároveň pražská zastupitelka Alexandra Udženija.


Hospodaření Prahy 6 skončilo minulý rok v přebytku 68 milionů korun

20. června 2018 ve 23:06

Hospodaření radnice Prahy 6 skončilo loni v přebytku 67,9 milionu korun. Příjmy byly 1,08 miliardy a výdaje 1,01 miliardy korun. Výsledek hospodaření dnes projednali zastupitelé městské části, uvedla ČTK.

V Praze 4 budou lidé volit v jednom obvodě 45 zastupitelů

14. června 2018 ve 13:06

Zastupitelstvo Prahy 4 bude mít v příštím volebním období v letech 2018 až 2022 stejně jako dosud 45 členů. Volit budou lidé v jednom volebním obvodu.

V Praze 3 vznikla nová koalice. Co k tomu řekli její členové?

13. června 2018 v 09:23

Koaliční krize na radnici Prahy 3 včera skončila. Zastupitelé na své řádné schůzi nejprve odvolali starostku Vladislavu Hujovou a následně starostou zvolili Alexandera Bellu z ODS.

Další články
Nahoru