dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - polojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
6°C
Víkendové tipy

Pražská Noblesa 2017

Automobilová slavnost v sobotu 7. října v 8:00–17:00 hodin.

Jubilejní 10. ročník setkání historických vozidel Pražská Noblesa. Již od rána se budou účastníci shromažďovat na parkovišti u areálu Žluté lázně, kde si budete moci prohlédnout více než stovku vozidel, pokochat se dobovým oblečením a nasát atmosféru zlaté éry motoristického designu a lidské dovednosti.

K Pražské Noblese neodmyslitelně patří i závod pravidelnosti do vrchu, proto můžete vidět zúčastněné skvosty i v akci na silnici.

Ve 13:30 se po odjetí závodu přesouvají posádky na Vyšehrad, kde budou vozidla vystavena v blízkosti baziliky sv. Petra a Pavla.

Po 16:00 proběhne vyhlášení výsledků závodu a předání cen za nejkrásnější vozidlo na Letní scéně na Vyšehradě.

noblesa-2017-nahled


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru