dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

Pražská městská policie uspořádala mezinárodní konferenci

Mezinárodní konference na téma Prevence kriminality na lokální úrovni se zúčastnilo 165 účastníků z řad odborné veřejnosti z 91 organizací z institucí státní správy, samosprávy a neziskových organizací zabývajících se problematikou prevence kriminality. 

Účastníky byli specialisté z řad policie, městských policií, městské stráže a vysokých odborných škol. Diskutovali o problematice možností a limitů obcí, obecních a městských policií, v prevenci rizikového chování, či důležitosti standardů kvality včetně legislativního rámce pro prevenci.

Zajímavostí bylo, že bez ohledu na hranice a zákony jednotlivých států jsou si efektivní programy primární prevence v mnohém podobné.

Všichni účastníci se shodli na tom, že se i nadále budou setkávat.  Vyměněné zkušenosti mohou následně aplikovat ve své praxi a tím efektivně pomáhat ke snižování kriminality ve své zemi či regionu.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru