dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Dětská PrahaPražský sport

Prázdninové Bruslení s kočárky

Pravidelně ve středu od 10 do 11:15 hodin od 1. července do 26. srpna se nejen maminky, ale i tatínkové či prarodiče mohou scházet na Modřanské stezce na zastávce Podolská vodárna.

Organizované bruslení potrvá 90 minut a na účastníky bude čekat zkušený trenér, který se jim bude věnovat i při jízdě po stezce. Bruslení s kočárkem je určeno jak pro pokročilé, tak i pro úplné začátečníky.

Do lekce budou zahrnuty i prvky fit bladingu a formování postavy.  Pro účastníky bude zajištěna i možnost zapůjčení bruslí. Ty si budou moci zájemci objednat dopředu na e-mailu info@jsmeinline.cz, a to vždy do pondělní osmnácté hodiny.

Nutnou výbavou je helma. Bruslení bude v případě velmi nepříznivého počasí odvoláno. Lekce, stejně jako zapůjčení bruslí, jsou pro členy klubu Dvojka pro děti a rodiče zdarma, pro ostatní za 50 korun.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru