dnes
Úterý - jasno
14°C
zítra
Středa - zatazeno
18°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
22°C
Volby 2018

Pravicová, nebo levicová? Především komunální, říká o straně Jižní Město - náš domov Mlejnský

Exstarosta Prahy 11 Dalibor Mlejnský byl dlouholetým členem ODS, ale právě končící volební období strávil v zastupitelstvu „jedenáctky“ v opozici se stranou Jižní Město – náš domov, kterou před lety spoluzakládal. Uspět se pokusí i v blížících se komunálních volbách, které určí nové složení zastupitelstev v městských částech už v říjnu.

„Na starostu kandidovat nechci, byl by to přílišný zásah do rodiny. Chci vidět, jak mi vyrůstají děti, nerad bych si to jednou vyčítal,“ uvedl.

„Jižní Město náš domov má řadu odborníků, kteří mohou Praze 11 prospět svými zkušenostmi a schopnostmi. Je to dobrý tým a jsem moc rád, že můžu být jeho součástí,“ pokračoval.

I když má blízko k pravicové ODS, Dalibor Mlejnský se na komunální úrovní brání „nálepkování“. „Naše strana na Jižním Městě není pravicová, ani levicová, je komunální. Chce efektivně řešit problémy této městské části bez jakékoli ideologické nálepky. Naše řešení a návrhy se mohou zdát někomu více či méně pravicová, někomu třeba levicová. Ale o tom skutečně komunální politika není, snažíme se vždy navrhovat to, co se nám zdá pro Prahu 11 nejlepší,“ dodal.  


Diskuse: Kulturní a společenské centrum Nákladové nádraží Žižkov

18. září 2018 ve 21:08

Nákladové nádraží Žižkov jako kulturní a společenské centrum. V Galerii Mánes na Masarykově nábřeží se 20. září od 18 hodin setkají hosté z řad politiků: radní HMP pro kulturu Jan Wolf (KDU-ČSL, Spojené síly pro Prahu), starosta Prahy 3 Alexander Bellu (ODS / Koalice pro Prahu 3) , místostarosta...

Další články
Nahoru