dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
0°C
Pražská politika

Praha vybere firmu na opravu podchodu u metra C Budějovická

Rekonstrukce by měla vyjít na maximálně 51,6 milionu korun, sdělil ČTK mluvčí magistrátu Vít Hofman. Celý prostor, který je v havarijním stavu, se nachází pod úrovní okolních komunikací a rozkládá se u atria s obchody se dvěma podchody.

Veřejná zakázka na výběr dodavatele byla zahájena v listopadu 2015. Ještě v prosinci zasedla komise k otevření žádostí o účast v soutěži a letos 14. ledna se sešla komise pro kvalifikaci uchazečů. „Po doplnění kvalifikace od uchazečů bude řízení pokračovat vyhodnocením žádostí a výzvami pro předložení cenových nabídek ve druhém kole výběrového řízení," uvedl Hofman. Kdy přesně bude konkrétní dodavatel vybrán, nesdělil.

Znám zatím není ani termín zahájení prací, ani cena oprav. Podle zadání veřejné zakázky plánuje město do rekonstrukce vložit nejvýše 51,572 milionů korun. Přesná cena ale vzejde až z výsledku tendru.


Praha 3: Nemůžete se za závažných důvodů dostavit k volbám?

12. ledna 2018 v 09:14

Volič může požádat ze závažných důvodů obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

Další články
Nahoru