dnes
Čtvrtek - oblacno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Praha sportovní: sportovní akce na každý den
Ilustrační foto: Eva Fryšarová

Praha sportovní: sportovní akce na každý den

Web Prahy sportovní nabízí databázi desítek sportovních akcí každý měsíc ze všech koutů hlavního města, stovky sportovišť a sportovních klubů, rozhovory se zajímavými osobnostmi pražské kultury a sportu. Jeho cílem však není, aby Pražané byli jen pozorným divákem, ale v první řadě sami sportovali a hýbali se.

Pokud nevíte, kam právě dnes vyrazit za sportovním zážitkem, zkuste se podívat do kalendáře Prahy sportovní. Zda chcete najít zajímavé sportoviště či sportovní klub ve vašem okolí, pomůže vám největší česká databáze na tomto webu.

Příklady výsledků projektu Praha sportovní jsou akce typu Týden sportu zdarma, Týden náboru do sportovních klubů nebo databáze sportovišť, sportovních klubů a sportovních akcí, která obsahuje přes 1 300 subjektů a je tak bezkonkurenčně největší svého druhu. Najdete ji na adrese www.prahasportovni.cz.

Ne tak viditelným, ale o to důležitějším cílem projektu, je zapojit do projektu Praha sportovní komerční partnery a dosáhnout tak toho, aby podpora sportu nebyla závislá na městských financích, ale aby byly projekty prezentované na těchto stránkách financované rovněž ze soukromých zdrojů.
Web www.prahasportovni.cz je určen všem fanouškům pohybu.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru