dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Praha se na týden stává centrem prezentace luxusní módy
Rezidence primátora praskala ve švech. Foto: archiv MHMP

Praha se na týden stává centrem prezentace luxusní módy

Týden módy v Praze, Prague Fashion Week, který se v metropoli koná již potřetí, byl včera večer zahájen takzvanou Exclusive Opening fashion show v rezidenci primátora. Módní akce potrvá až do této neděle.

Módní přehlídky v prostorách Rezidence primátora hlavního města Prahy proběhnou ve večerních hodinách do čtvrtka. V pátek se dějiště Prague Fashion Week přemístí na Alšovo nábřeží, kde bude postaven stejně jako v loňském roce stan.

Veřejná část přehlídek se zde bude konat do neděle 15. září, slavnostně bude zahájena v pátek 13. září ve 13 hodin. Páteční den je ve znamení Dne britské módy (Fashion is Great Britain).

Jde o jediný národní den v rámci Prague Fashion Week, který představí Velkou Británii jako kolébku světové módy, designu a inovace.

Pozvání na Prague Fashion Week přijala supermodelka Petra Němcová, jedna z nejvýznamnějších japonských návrhářek Hirono, supermodelka Eugenia Silva a ředitel italské kreativní značky La Perla Giovanni Bianchi, který na závěr módního týdne představí ve světové premiéře kolekci La Perla jaro/léto 2014.


Autor: Renata Rákosová
Další články
Nahoru