dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Pražská politika

Praha se letos opět účastní soutěže Zlatý erb

Hlavní město Praha se letos opět připojilo k ostatním krajům České republiky a vyhlašuje krajské kolo 18. ročníku soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí Zlatý erb. Soutěž je organizována nejdříve v jednotlivých krajích, následně se koná celostátní kolo. 

Cílem soutěže je především podpora modernizace místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb pro všechny skupiny obyvatel. Záměrem je rovněž podpora úsilí městských částí hl. m. Prahy o zvyšování úrovně webových stránek a elektronických služeb sloužících především k úplné informovanosti občanů.

Soutěž je tradičně koncipována do 3 kategorií:

1. nejlepší webové stránky města (v této kategorii mohou soutěžit webové stránky
MČ Praha 1–22, včetně MHMP)

2. nejlepší webové stránky obce (v této kategorii mohou soutěžit webové stránky
ostatních městských částí, tj. MČ Praha Benice-Zličín)

3. nejlepší elektronická služba (v této kategorii mohou soutěžit všechny MČ Prahy 1–57, včetně MHMP)

Přihlášky do soutěže lze podat nejpozději do čtvrtka 28. ledna do 16 hodin.

Formulář přihlášky, podmínky soutěže a další informace o soutěži jsou umístěny na webových stránkách www.zlatyerb.cz . Hodnocení stránek a elektronických služeb přihlášených do soutěže se bude podle dané metodiky konat od 1. do 22. února.

Soutěže Zlatý erb se mohou zúčastnit taktéž občané, kteří mohou dát jednotlivým soutěžícím svůj hlas pro Cenu veřejnosti. Pokyny, jak mohou lidé hlasovat, jsou uvedeny na webových stránkách soutěže.


Další články
Nahoru