dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
3°C
Pražská politika

Praha rozšiřuje síť samoobslužných platebních automatů

V rámci rozšiřování a zkvalitňování služeb občanům hlavního města Prahy budou zítra na detašovaných pracovištích odboru dopravně správních činností (DSC) Magistrátu hl. m. Prahy zprovozněny další čtyři samoobslužné platební automaty pro úhradu správních poplatků.

„Cílem je sjednotit podmínky na jednotlivých pobočkách a současně nabídnout klientům alternativu k hrazení poplatků u přepážek pokladen a současně tím odstranit nárazové dlouhé čekací doby,“ uvedla ředitelka Magistrátu hl. m. Prahy Martina Děvěrová.

K 15. říjnu tedy MHMP disponuje celkem devíti platebními automaty, které jsou umístěny v těchto objektech:

Škodův palác – dolní pasáž

pracoviště DSC Business centrum Vyšehrad – nově

pracoviště DSC Business centrum Vyšehrad

pracoviště DSC Stodůlky

pracoviště DSC Starý Bohdalec

pracoviště DSC Nový Bohdalec – nově

pracoviště DSC Nový Bohdalec hromadné registrace – nově

pracoviště DSC Vysočany

pracoviště DSC Jarov – nově

Občan obdrží u přepážky informaci, jaký typ a v jaké výši má správní poplatek hradit, a potom má možnost provést platbu na pokladně nebo prostřednictvím platebního automatu. Tyto automaty jsou unikátně přes webové rozhraní propojeny s pokladní knihou ekonomického systému MHMP a jednotlivé operace jsou on-line připravené k zaúčtování. Platební automaty slouží výhradně k úhradě správních poplatků.


Praha 3: Nemůžete se za závažných důvodů dostavit k volbám?

12. ledna 2018 v 09:14

Volič může požádat ze závažných důvodů obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

Další články
Nahoru