Dnes Středa - polojasno 9°C
Zítra Čtvrtek - zatazeno 9°C
Středa 22. 3. 2023
Svátek má Leona
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Praha jako na dlani: Pokochejte se úchvatnými výhledy s PSN
Pražský životKomerční sdělení
Výhled z terasy tančíího domu nemá chybu. Foto(2x): PSN

Praha jako na dlani: Pokochejte se úchvatnými výhledy s PSN

Po zimní přestávce byla s příchodem jara znovu otevřena téměř sedmdesát metrů vysoká věž Novoměstské radnice na Praze 2. Součástí prohlídky jsou výstavy Galerie na věži. Galerii a úchvatné výhledy přitom najdete i o kousek dál. Střešní terasa Tančícího domu, přístupná přes galerii, je dostupná nepřetržitě po celý rok. Se společností PSN jako zodpovědným majitelem se Tančící dům v duchu původní vize Václava Havla otevřel veřejnosti a kultuře.

Královské Vinohrady zalité zelení

Na vyhlídkovou terasu nad řekou Vltavou se dostanete také přes luxusní francouzskou restauraci Ginger & Fred nebo Glass bar, zasazený přímo na střeše Tančícího domu. Za výhledy na Praze 2 přitom nemusíte ani nikam stoupat. Stačí navštívit romantický park Havlíčkovy sady. Je inspirovaný italskou renesancí, jako takový je přímo stvořený pro potěšení smyslů. K němu tady slouží i Viniční altán,  kde si vedle skvělého vína ze zdejších vinic můžete dopřát i dechberoucí pohledy na matku všech měst.

Výhledy se mohou kochat i obyvatelé projektu PSN Depo Grébovka v těsném sousedství parku. K dispozici totiž mají soukromé pochozí střechy. Hned vedle tohoto projektu aktuálně PSN realizuje další – Vila dům Na Vinici. Jako svěží novostavba zasazená v zeleni nabídne Vila dům Na Vinici tolik žádané nové byty na Vinohradech. Nebudou jim chybět komfortní balkony. 

Výšiny na Letné projasněné sluncem

Dříve se nazývala Slunečná hora. Zvedá se nad levým břehem řeky Vltavy směrem k jihu, aby okouzlila prosluněnými vizuálními zážitky. To je Letná, která svými výhledy musí očarovat každého. Tu nejoblíbenější vyhlídku na Letné provází sochařské dílo Vratislava Nováka.

 U slavného Metronomu se rozprostírá nádherný obraz metropole včetně záplavy věžiček na Starém Městě. Metronom je přitom další z exkluzivních nemovitostí PSN, dokonce se stal součástí loga společnosti.

Na Letné, nedaleko Letenských sadů a Metronomu, najdete také jeden z aktuálních rezidenčních projektů PSN s příhodným názvem Bydlení Na Výšinách. 

Modřany: Krajina modřínů a vod

Mezi všemi ambiciózními projekty PSN dominuje Vanguard Prague v Modřanech. Budova bývalé továrny na letecké přístroje, známá jako Microna, se aktuálně proměňuje v luxusní loftové bydlení. Vanguard Prague nemá obdoby v celé střední Evropě.

vanguard-prague-moto Autovýtah uprostřed budovy je unikátní záležitostí, stejně jako designové wellness centrum se skleněným bazénem na místě původního atomového krytu. Ve 14ti patrech naddimenzované konstrukce vznikne 150 loftů s mimořádnou vzdušností. Pravé industriální lofty nabídnou i fascinující výhledy na Prahu a Modřany. Zcela jinou perspektivou se obyvatelé loftů Vanguard Prague potěší i na velkolepé střešní terase. 

Chcete víc?

Portfolio PSN zahrnuje více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí. V nejbližších pěti letech plánuje společnost v Praze vystavět celkem 3 tisíce nových bytů v 25 projektech. Proinvestuje celkem 11 miliard korun. Tím však ambiciózní plány PSN, které sahají do závratných výšin a nejhlubšího srdce Prahy, například v podobě multifunkčního domu na pozemku bývalého komplexu Transgas na Vinohradské třídě, zdaleka nekončí. Dalších 10 miliard korun má PSN vyčleněno na nové akvizice.

Akviziční tým PSN neustále vyhlíží investiční příležitosti po celé Praze i za jejími hranicemi. Majitelům nemovitostí nabízí férovou cenu, rychlou platbu, solidní jednání a záruku, že o jejich nemovitost bude dobře postaráno. Projekty PSN jsou jasným důkazem. Chcete prodat nemovitost? Kontaktujte akvizice PSN.


Den Země Prahy 14: Městská část chystá bohatý program

Dnes v 10:07

Hry, soutěže i poučení a bohatý doprovodný program v podobě nejrůznějších vystoupení. To všechno vás čeká ve čtvrtek 20. dubna na Dni Země Prahy 14 na prostranství u stanice metra Rajská zahrada.

Mezinárodní výstava koček 2023

Dnes v 09:43

Mezinárodní výstava ušlechtilých koček se uskuteční ve dnech 1. a 2. dubna v tělocvičně ZŠ Bří Venclíků na Černém Mostě.

Zoo Praha zahájí v sobotu hlavní sezónu

Dnes v 09:12

V sobotu 25. března zahájí Zoo Praha svou 92. hlavní sezónu. Slavnostní program začne v 11 hodin na terase Vzdělávacího centra.

Vtípečky se zelím a vodní dýmky

Dnes v 08:59

Spojení humoru a vodních dýmek nabízí akce komediální skupiny Vtípečky se zelím, která se koná v sobotu 25. března od 20 hodin v pražském podniku Mopra Lounge & Bar. Do shisha baru zavítá celkem šest neokoukaných tváří českého stand upu – Lukáš Kaňka, Jiří Štraub, Zdeněk Hruška, Ondřej Cabal,...

Čarodějnice Prahy 14

Dnes v 06:44

V Parku U Čeňku se v neděli 30. dubna od 14 do 22 hodin budou pálit čarodějnice. Pro děti jsou připraveny malování na obličej a skákací loď, dospělí se mohou těšit na Pavla Čadka a ve 21 hodin vystoupí VOXEL. Na místě budou čtyři ohniště na opékání buřtů. Vstup je...

Komentovaná prohlídka Starého židovského hřbitova na Žižkově

20. března 2023 v 17:54

Komentované prohlídky Starého židovského hřbitova na Žižkově v Mahlerových sadech, který sloužil v mezidobí let 1787–1890 jako hlavní pohřebiště pražské židovské obce, se můžete účastnit v neděli 26. března v 16 hodin.

Divadelní Bazaar Festival přináší výrazné hlasy z Pobaltí

20. března 2023 v 16:58

V programu letošního divadelního a tanečního Bazaar Festivalu je výrazná estonská stopa. Festival zahájí svou poeticko-dokumentární performance výtvarnice a vypravěčka Kristina Norman, která v loňském roce reprezentovala Estonsko na Benátském bienále. Sobotní festivalový večer pak bude v režii...

Příběhy našich sousedů z Prahy 2

20. března 2023 v 08:47

Prezentace projektu, který dětem přibližuje vzpomínky deseti proslulých i méně známých pamětníků z Prahy 2, jejichž životy významně ovlivnily dějinné události 20. století, se bude konat 3. dubna na Novoměstské radnici.

Praha 11 hledá letošní kandidáty na ocenění

20. března 2023 v 08:14

Praha 11 již tradičně oceňuje významné osobnosti Jižního Města udělením čestného občanství nebo Ceny městské části Prahy 11. Projevuje tak uznání občanům, skupinám, významným osobnostem a hostům za příkladný počin v oblasti vzdělávání, sportu, kultury nebo veřejného života. Do 30. dubna 2023 mohou...

Další články
Nahoru