Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - polojasno 19°C
Sobota 30. 9. 2023
Svátek má Jeroným
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Praha jako na dlani: Pokochejte se úchvatnými výhledy s PSN
Pražský životKomerční sdělení
Výhled z terasy tančíího domu nemá chybu. Foto(2x): PSN

Praha jako na dlani: Pokochejte se úchvatnými výhledy s PSN

Po zimní přestávce byla s příchodem jara znovu otevřena téměř sedmdesát metrů vysoká věž Novoměstské radnice na Praze 2. Součástí prohlídky jsou výstavy Galerie na věži. Galerii a úchvatné výhledy přitom najdete i o kousek dál. Střešní terasa Tančícího domu, přístupná přes galerii, je dostupná nepřetržitě po celý rok. Se společností PSN jako zodpovědným majitelem se Tančící dům v duchu původní vize Václava Havla otevřel veřejnosti a kultuře.

Královské Vinohrady zalité zelení

Na vyhlídkovou terasu nad řekou Vltavou se dostanete také přes luxusní francouzskou restauraci Ginger & Fred nebo Glass bar, zasazený přímo na střeše Tančícího domu. Za výhledy na Praze 2 přitom nemusíte ani nikam stoupat. Stačí navštívit romantický park Havlíčkovy sady. Je inspirovaný italskou renesancí, jako takový je přímo stvořený pro potěšení smyslů. K němu tady slouží i Viniční altán,  kde si vedle skvělého vína ze zdejších vinic můžete dopřát i dechberoucí pohledy na matku všech měst.

Výhledy se mohou kochat i obyvatelé projektu PSN Depo Grébovka v těsném sousedství parku. K dispozici totiž mají soukromé pochozí střechy. Hned vedle tohoto projektu aktuálně PSN realizuje další – Vila dům Na Vinici. Jako svěží novostavba zasazená v zeleni nabídne Vila dům Na Vinici tolik žádané nové byty na Vinohradech. Nebudou jim chybět komfortní balkony. 

Výšiny na Letné projasněné sluncem

Dříve se nazývala Slunečná hora. Zvedá se nad levým břehem řeky Vltavy směrem k jihu, aby okouzlila prosluněnými vizuálními zážitky. To je Letná, která svými výhledy musí očarovat každého. Tu nejoblíbenější vyhlídku na Letné provází sochařské dílo Vratislava Nováka.

 U slavného Metronomu se rozprostírá nádherný obraz metropole včetně záplavy věžiček na Starém Městě. Metronom je přitom další z exkluzivních nemovitostí PSN, dokonce se stal součástí loga společnosti.

Na Letné, nedaleko Letenských sadů a Metronomu, najdete také jeden z aktuálních rezidenčních projektů PSN s příhodným názvem Bydlení Na Výšinách. 

Modřany: Krajina modřínů a vod

Mezi všemi ambiciózními projekty PSN dominuje Vanguard Prague v Modřanech. Budova bývalé továrny na letecké přístroje, známá jako Microna, se aktuálně proměňuje v luxusní loftové bydlení. Vanguard Prague nemá obdoby v celé střední Evropě.

vanguard-prague-moto Autovýtah uprostřed budovy je unikátní záležitostí, stejně jako designové wellness centrum se skleněným bazénem na místě původního atomového krytu. Ve 14ti patrech naddimenzované konstrukce vznikne 150 loftů s mimořádnou vzdušností. Pravé industriální lofty nabídnou i fascinující výhledy na Prahu a Modřany. Zcela jinou perspektivou se obyvatelé loftů Vanguard Prague potěší i na velkolepé střešní terase. 

Chcete víc?

Portfolio PSN zahrnuje více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí. V nejbližších pěti letech plánuje společnost v Praze vystavět celkem 3 tisíce nových bytů v 25 projektech. Proinvestuje celkem 11 miliard korun. Tím však ambiciózní plány PSN, které sahají do závratných výšin a nejhlubšího srdce Prahy, například v podobě multifunkčního domu na pozemku bývalého komplexu Transgas na Vinohradské třídě, zdaleka nekončí. Dalších 10 miliard korun má PSN vyčleněno na nové akvizice.

Akviziční tým PSN neustále vyhlíží investiční příležitosti po celé Praze i za jejími hranicemi. Majitelům nemovitostí nabízí férovou cenu, rychlou platbu, solidní jednání a záruku, že o jejich nemovitost bude dobře postaráno. Projekty PSN jsou jasným důkazem. Chcete prodat nemovitost? Kontaktujte akvizice PSN.


Nápad pro Šestku. Návrhy posílejte do konce října

Dnes v 07:43

Bydlíte v Praze 6 nebo zde pracujete a máte nápad, jak život v šesté městské části zlepšit, můžete se přihlásit do Nápadu pro Šestku. Do 30 října své návrhy posílejte na adresu napadprosestku.cz.

Radnice a spolek budou na tržišti radit, jak správně kompostovat

Dnes v 06:05

Na sobotu 30. září připravila radnice Prahy 10 ve spolupráci se spolkem Ekodomov poradnu k tématu kompostování.

Výstava hub na radnici

28. září 2023 ve 14:21

V obřadní síni radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí najdete výstavu hub. Od pátku 29. září do neděle 1. října si můžete nechat určit i donesené houby.

PVK: Přehled plánovaných výluk vody na 40. týden

28. září 2023 ve 13:09

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací. 

Lovecká sezona na Kozím plácku v Praze 1

28. září 2023 v 08:49

V úterý 10. října můžete od 16 do 20 hodin přivítat podzim. Na Kozím plácku se bude šlapat zelí.

První ročník dopravního orienťáku na Šestce vzbudil velký zájem

28. září 2023 v 07:07

Praha 6 má svůj první dopravní orientační závod. Uspořádala jej po vzoru obdobných závodů v jiných městech u příležitosti Evropského týdne mobility. Na start pilotního ročníku se postavilo téměř padesát účastníků nejrůznějších věkových kategorií.

Oslavy 130 let vysvěcení sv. Ludmily

27. září 2023 ve 13:30

Se 130. výročím vysvěcení chrámu sv. Ludmily se pojí řada oslavných akcí, které připravila městská část Praha 2, Římskokatolická farnost u baziliky sv. Ludmily a Spolek přátel baziliky sv. Ludmily v Praze. Kromě slavnostního koncertu u příležitosti 130 let od vysvěcení chrámu sv. Ludmily v sobotu...

Praha 10: Vršovické hřbitovy známé i neznámé

27. září 2023 v 10:55

Na vycházce v neděli 1. října v 17 hodin navštívíte Vršovický hřbitov, který se nachází mezi ulicemi U Vršovického hřbitova a Moskevská. Seznámíte se s jeho historií, ale přiblížíme si také slavné osobnosti, jež jsou zde pochovány.

Nápady pro Šestku proberte na radnici

27. září 2023 v 07:34

Workshop pro navrhovatele Nápadu pro Šestku se koná ve středu 27. září.

Fakulta strojní ČVUT v Praze se chystá na strojírenský veletrh

26. září 2023 v 15:09

Také letos bude Fakulta strojní ČVUT prezentovat na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně Smart produkty a výsledky studentských projektových týmů.  

Další články
Nahoru