Dnes Pátek - oblacno 15°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 16°C
Pátek 30. 9. 2022
Svátek má Jeroným
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Praha jako na dlani: Pokochejte se úchvatnými výhledy s PSN
Pražský životKomerční sdělení
Výhled z terasy tančíího domu nemá chybu. Foto(2x): PSN

Praha jako na dlani: Pokochejte se úchvatnými výhledy s PSN

Po zimní přestávce byla s příchodem jara znovu otevřena téměř sedmdesát metrů vysoká věž Novoměstské radnice na Praze 2. Součástí prohlídky jsou výstavy Galerie na věži. Galerii a úchvatné výhledy přitom najdete i o kousek dál. Střešní terasa Tančícího domu, přístupná přes galerii, je dostupná nepřetržitě po celý rok. Se společností PSN jako zodpovědným majitelem se Tančící dům v duchu původní vize Václava Havla otevřel veřejnosti a kultuře.

Královské Vinohrady zalité zelení

Na vyhlídkovou terasu nad řekou Vltavou se dostanete také přes luxusní francouzskou restauraci Ginger & Fred nebo Glass bar, zasazený přímo na střeše Tančícího domu. Za výhledy na Praze 2 přitom nemusíte ani nikam stoupat. Stačí navštívit romantický park Havlíčkovy sady. Je inspirovaný italskou renesancí, jako takový je přímo stvořený pro potěšení smyslů. K němu tady slouží i Viniční altán,  kde si vedle skvělého vína ze zdejších vinic můžete dopřát i dechberoucí pohledy na matku všech měst.

Výhledy se mohou kochat i obyvatelé projektu PSN Depo Grébovka v těsném sousedství parku. K dispozici totiž mají soukromé pochozí střechy. Hned vedle tohoto projektu aktuálně PSN realizuje další – Vila dům Na Vinici. Jako svěží novostavba zasazená v zeleni nabídne Vila dům Na Vinici tolik žádané nové byty na Vinohradech. Nebudou jim chybět komfortní balkony. 

Výšiny na Letné projasněné sluncem

Dříve se nazývala Slunečná hora. Zvedá se nad levým břehem řeky Vltavy směrem k jihu, aby okouzlila prosluněnými vizuálními zážitky. To je Letná, která svými výhledy musí očarovat každého. Tu nejoblíbenější vyhlídku na Letné provází sochařské dílo Vratislava Nováka.

 U slavného Metronomu se rozprostírá nádherný obraz metropole včetně záplavy věžiček na Starém Městě. Metronom je přitom další z exkluzivních nemovitostí PSN, dokonce se stal součástí loga společnosti.

Na Letné, nedaleko Letenských sadů a Metronomu, najdete také jeden z aktuálních rezidenčních projektů PSN s příhodným názvem Bydlení Na Výšinách. 

Modřany: Krajina modřínů a vod

Mezi všemi ambiciózními projekty PSN dominuje Vanguard Prague v Modřanech. Budova bývalé továrny na letecké přístroje, známá jako Microna, se aktuálně proměňuje v luxusní loftové bydlení. Vanguard Prague nemá obdoby v celé střední Evropě.

vanguard-prague-moto Autovýtah uprostřed budovy je unikátní záležitostí, stejně jako designové wellness centrum se skleněným bazénem na místě původního atomového krytu. Ve 14ti patrech naddimenzované konstrukce vznikne 150 loftů s mimořádnou vzdušností. Pravé industriální lofty nabídnou i fascinující výhledy na Prahu a Modřany. Zcela jinou perspektivou se obyvatelé loftů Vanguard Prague potěší i na velkolepé střešní terase. 

Chcete víc?

Portfolio PSN zahrnuje více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí. V nejbližších pěti letech plánuje společnost v Praze vystavět celkem 3 tisíce nových bytů v 25 projektech. Proinvestuje celkem 11 miliard korun. Tím však ambiciózní plány PSN, které sahají do závratných výšin a nejhlubšího srdce Prahy, například v podobě multifunkčního domu na pozemku bývalého komplexu Transgas na Vinohradské třídě, zdaleka nekončí. Dalších 10 miliard korun má PSN vyčleněno na nové akvizice.

Akviziční tým PSN neustále vyhlíží investiční příležitosti po celé Praze i za jejími hranicemi. Majitelům nemovitostí nabízí férovou cenu, rychlou platbu, solidní jednání a záruku, že o jejich nemovitost bude dobře postaráno. Projekty PSN jsou jasným důkazem. Chcete prodat nemovitost? Kontaktujte akvizice PSN.


PVK: Přehled plánovaných výluk na 40. týden

Včera v 10:08

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Turistický pochod 14 km kolem Prahy 14

28. září 2022 ve 21:01

Tradiční turistický pochod l4 km kolem Prahy 14 se koná v sobotu 8. října a nabídne několik zajímavých míst Prahy 14.

Budova Ministerstva financí otevřena veřejnosti

28. září 2022 v 09:49

Dnes se opět otevřou veřejnosti brány Ministerstva financí v Letenské ulici 15.

Na Den české státnosti otevře Ministerstvo pro místní rozvoj

28. září 2022 v 09:42

Dnes v 10 hodin se veřejnosti otevře Ministerstvo pro místní rozvoj. Připraveny jsou komentované prohlídky historických prostor hlavní budovy na Staroměstském náměstí. Den otevřených dveří potrvá do 15 hodin.

Břevnovské posvícení 2022

27. září 2022 ve 21:18

Pátek 7. října ve 14 hodin začne Břevnovské posvícení, otevře se většina stánků a pouťové atrakce. V sobotu 8. října odstartuje pravé posvícení. Ze stánků budou vonět a návštěvníky lákat k zakoupení různé pochutiny, např. pečené husy s knedlíkem a zelím, pečená vepřová šunka, bramboráky,...

Pražské věže s Prahou 13

27. září 2022 ve 20:05

Start dobrodružné naučné hry je tradičně před budovou radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí 28. září od 10 do 17 hodin.

Suchdolské posvícení

27. září 2022 v 19:53

Tradiční Suchdolské posvícení se koná ve středu 28. září od 14 hodin na Suchdolském náměstí.

Výstava výtvarných prací žáků a studentů pražských škol na Mariánském náměstí

27. září 2022 v 09:34

Od středy 21. září do čtvrtka 20. října je pro veřejnost volně přístupná v budově Nové radnice Magistrátu hl. m. Praha na Mariánském náměstí výstava soutěžní přehlídky výtvarných prací žáků a studentů pražských škol s názvem „Evropa, ve které chci žít. Praha v roce 2050“.  Žáci a studenti zde na...

Další články
Nahoru