dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Praha dětem: Loučení s prázdninami na Václavském náměstí

Radnice Prahy 1 zve všechny děti i rodiče v neděli 30. srpna na Václavské náměstí, kde se od 12 do 17:30 hodin koná celodenní akce Praha dětem.

Velkolepé rozloučení s letními prázdninami bude zároveň akcí zaměřenou na bezpečnost dětí a mládeže, dnem plným překvapení, her a atrakcí s mnoha soutěžemi o ceny.

V bohatém programu vystoupí mnoho zajímavých účinkujících včetně Leony Machálkové, New Element či členů fotbalového a hokejového týmu Sparta Praha. Programem provázejí moderátoři Sandra Parmová a Michal Janotka.

Účast přislíbili i zástupci BESIPu, Policie ČR, Městské policie hl. m. Prahy, Hasičského záchranného sboru a Českého červeného kříže.


Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru