dnes
Sobota - jasno
12°C
zítra
Neděle - jasno
15°C
pozítří
Pondělí - jasno
19°C
Praha 9 zve na slavnostní pojmenování nových ulic po hrdinech 2. odboje

Praha 9 zve na slavnostní pojmenování nových ulic po hrdinech 2. odboje

Dvě ulice, které v místě nových vysočanských domů ponesou názvy rodin odbojářů vyvražděných za podporu operace Anthropoid. Pozvání na akci přijala paní Jaroslava Mokrá, roz. Smržová – dcera připomínaných zavražděných manželů. 

Pietní akci zakončí hymna a čestné salvy z dobového britského děla. Slavnostní pojmenování ulic se koná ve čtvrtek 2. dubna v 17 hodin na rohu ulic „Svatošových“ a „Smržových“ (u Möbelixu, Kolbenova 50, Praha 9, “M“ Kolbenova).

 


Tisíc litrů dezinfekce v Praze 13

Včera ve 13:19

Praze 13 se podařilo zajistit dalších 1000 litrů dezinfekčního prostředku Anti-COVID.

Praha 2: Dvojka srdcem pomůže samoživitelkám a samoživitelům

1. dubna 2020 ve 21:55

Samoživitelkám a samoživitelům, kteří kvůli krizovým opatřením nemohou vykonávat svou práci nebo živnost a ocitají se tak bez prostředků, chce prostřednictvím nadačního fondu Dvojka srdcem pomoci druhá městská část. 

Praha 4 pomáhá lidem bez domova zajistit hygienu

1. dubna 2020 v 09:18

Praha 4 instalovala dvě zařízení pro mytí a dezinfekci rukou pro osobní hygienu lidem bez domova. Jedno je u nádraží v Braníku a druhé ve Velkém háji na Novodvorské.

VŠCHT prodlužuje lhůty pro podání přihlášek

31. března 2020 v 11:50

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze prodlužuje v souvislosti s pandemií lhůty pro podání přihlášek ke studiu ve všech úrovních studia.

Praha 8: Vrtule je na internetu

31. března 2020 v 07:07

Praha 8 dlouhodobě spolupracuje s nízkoprahovým klubem pro děti a mládež Vrtule. Ten se přesouvá po dobu koronavirové krize na internet.

Další články
Nahoru