dnes
Úterý - polojasno
12°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
11°C
Pražská kultura

Praha 9 zve do knihovny. Nejen za knížkami

V knihovně Prosek, Měšická 806/3, Praha 9, najdete i v březnu zajímavé akce – trénování paměti, cestopisnou přednášku, posezení se šálkem čaje a pletení velikonočních pomlázek.

14. března od 17 hodin
O knížkách nad šálkem čaje
Posezení nad knižními novinkami. Přijďte si vypít šálek čaje a poslechnout si, na jaké přírůstky se můžete v knihovně těšit. Vstup zdarma.

15. března od 17 hodin
Trénování paměti na Proseku
Seznamíte se s různými paměťovými technikami a procvičíte si je na konkrétních příkladech a cvičeních. Přednáší RNDr. Bohuslava Trnková. Vstup zdarma.

21. března od 17 hodin
Omán. Cestopisná přednáška s projekcí. RNDr. Bohuslava Trnková vás provede po Ománu. Vstup zdarma.

28. března od 17 hodin
Velikonoční pletení pomlázek
Proutky, hbité prsty a trpělivost s sebou. Vstup zdarma.

Více na www.mlp.cz/akce
Praha 6 zve na Koncerty na kopci

Včera v 09:11

Jarní cyklus Koncertů na kopci začne 20. února. Již tradiční pásmo koncertů podporuje radnice šesté městské části a díky tomu jsou koncerty nabízeny s dobrovolným vstupným. Zájemci uslyší flétnu napříč žánry, harfový koncert nebo Hořické pašie.

V Pragovce se uskuteční dernisáž tří výstav

15. února 2019 v 19:53

Pragovka Gallery a The White Room zvou na společné ukončení výstav na Pragovce. Program bude probíhat v úterý 19. února od 18 hodin v prostorách Pragovka Gallery.

V hrdle zlato, v srdci mír! Městská divadla pražská uvedou dramatizaci románu Honzlová od Zdeny Salivarové

14. února 2019 ve 12:19

První březnovou sobotu se v Městských divadlech uskuteční již osmá premiéra této sezony. Tvůrčí tandem Jakub Vašíček a Tomáš Jarkovský představí v Rokoku svoji divadelní adaptaci románu Zdeny Salivarové, spisovatelky stojící ve stínu svého manžela Josefa...

Jahodové duo v obřadní síni radnice

14. února 2019 v 07:23

Ve čtvrtek 21. února uslyšíte v rámci Cyklu komorních koncertů na vysočanské radnici v Praze 9 Jahodové duo – Pavla Jahodová, violoncello, Jiří Jahoda, housle.

Další články
Nahoru