Dnes Středa - zatazeno 0°C
Zítra Čtvrtek - snih 0°C
Středa 8. 12. 2021
Svátek má Květoslava
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Doprava

Praha 9: Zóny placeného stání budou rozšířeny od prvního dubna

Vysočanská radnice spouští od 1. dubna nově zóny placeného stání na Proseku, Střížkově a Krocínce, v Hloubětíně a Nových Vysočanech.

Zóny placeného stání budou na devítce v provozu non-stop 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Bez omezení v ní mohou parkovat pouze vozidla s platným parkovacím oprávněním.

Ostatní motoristé mohou v zóně parkovat maximálně 24 hodin poté, co zaplatí v parkovacím automatu nebo prostřednictvím webové aplikace Virtuální parkovací hodiny (mpla.cz/praha).

V Praze 9 budou návštěvníci od neděle od 17 hodin do pátku do 17 hodin platit v parkovacích zónách 30 korun za každou započatou hodinu, v pátek od 17 hodin do neděle do 17 hodin zaplatí 5 korun na hodinu.

V době konání velkých sportovních, společenských a kulturních akcí v UNYP Areně Podvinný mlýn, O2 Areně Vysočany a v Letňanech se bude v okolí těchto zařízení zvyšovat hodinová sazba parkování pro návštěvníky na 100 korun.




Autor: TZ, red

Tunely Mrázovka a Bubenečský budou uzavřeny

Dnes v 08:05

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie bude tunel Mrázovka od středy 8. prosince od 23 hodin do čtvrtka 9. prosince do 5 hodin uzavřen. Objízdná trasa je vedena po Radlické.

Během vánočních prázdnin zaparkujete v Praze 3 levněji

2. prosince 2021 ve 12:06

Od 23. prosince do 3. ledna bude stejně jako minulý rok v parkovacích automatech a virtuálních parkovacích hodinách nastaveno zvýhodněné návštěvnické stání.

V noci neprojedete Brusnickým a Dejvickým tunelem

2. prosince 2021 v 10:18

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologií budou tunely Brusnický a Dejvický od čtvrtka 2. prosince od 23 hodin do pátku 3. prosince do 5 hodin uzavřeny.

Lidé už nakoupili dálniční e-známky za více než 5 miliard korun

1. prosince 2021 ve 22:09

Přesně před rokem byl spuštěn prodej elektronických dálničních známek. Díky digitalizaci je jejich pořízení mnohem snazší a pohodlnější. Motoristé si navíc mohou sami zvolit začátek platnosti, systém je pak prostřednictvím SMS nebo e-mailu upozorní na blížící se konec platnosti e-známky....

Dnes v noci bude uzavřen Strahovský tunel

1. prosince 2021 v 09:36

Z důvodu pravidelné údržby a čištění kamer bude Strahovský tunel od středy 1. prosince od 23 hodin do čtvrtka 2. prosince do 5 hodin uzavřen.

Další články
Nahoru