dnes
Čtvrtek - jasno
0°C
zítra
Pátek - jasno
0°C
pozítří
Sobota - skorojasno
0°C

Praha 9: Zastavte se, opečte si!

Rodinné centrum Knoflík v Praze 9 pořádá sousedské setkání Opeč si to! Na Náměstíčku.

Ve středu 7. února si od 18 hodin můžete před Kavárnou Knoflík upéct buřtík, chleba či si jen zahřát ruce, zastavit se.

Vstupné je jedno polínko a když ho nebudete mít, nic se nestane, buřtík vlastní či k zakoupení na místě, ostatní připraveno.


Kluziště na Letné ukončilo sezónu, navštívilo ho přes 70 tisíc lidí

Dnes v 16:42

Bruslení zdarma na největší venkovní ledové ploše v Praze, na kluzišti na Letné, využilo v uplynulé sezóně více než 70 tisíc návštěvníků. Nejvíce bruslařů přišlo okolo vánočních svátků – až 1500 denně. Pro příští zimu Praha opět s kluzištěm na Letné...

Dvojka pro děti a rodiče zve na plavecké lekce

Dnes ve 13:50

Plavecké lekce pro rodiče každé úterý od 11:15 do 12:15 hodin. Lekce jsou vedeny trenérem plavání, který vás seznámí se správnou technikou plaveckých stylů, pomůže s odstraněním špatných plaveckých návyků.

Tři setkání v Praze 15 na téma parkování

Dnes ve 13:23

Místostarosta pro dopravu Milan Ducko připravil tři setkání s obyvateli Prahy 15 na téma parkování. Projednávat se bude nový koncepční materiál: Studie proveditelnosti navýšení parkovacích stání na území MČ Praha 15.

Praha 13 zve na pole sport

Dnes ve 13:16

Městská část Praha 13 ve spolupráci se studiem Pole Heaven vás zve v pondělí 5. března od 17:30 hodin na radnici na ukázku tanečně-sportovní disciplíny pole sport.

Praha 11 pro seniory: Putování od kostela sv. Mikuláše k Valdštejnskému paláci

Dnes ve 12:55

V sobotu 3. února se můžete vydat od kostela svatého Mikuláše na Malé Straně kolem sv. Josefa a Tomáše k Albrechtovi z Valdštejna.  

Maminky na mateřské dovolené se mohou vzdělávat zdarma

Dnes ve 12:42

Maminky na mateřské dovolené, ale nejen vy, využijte možnosti vzdělávat se zdarma v rámci projektu „Komplexní rekvalifikace s Desítkou – úspěšný restart kariéry“

Benzin i nafta v Praze uplynulý týden zlevnily

Dnes v 11:12

Pohonné hmoty v Praze od minulé středy zlevnily. Cena benzinu klesla o devět haléřů na 31,37 Kč/l, nafta zlevnila o deset haléřů na 30,42 Kč/l.  

Bára Basiková ve Stavovském divadle zpívá pro Mathildu

Dnes v 11:02

V sobotu 31. března pořádá Nadační fond Mathilda ve Stavovském divadle již 8. slavnostní Koncert pro Mathildu. V letošním roce na něm vystoupí Bára Basiková a dva nevidomí sólisté Martin Jozífek a Christian J. Campet. Všechny účinkující bude doprovázet smyčcový orchestr Prague Lecian Strings....

Praha 3: Chcete zlepšit vaše okolí? Dejte podnět na radnici

Dnes v 10:44

Chybějící lavička, bující vegetace místo upravené zeleně, chybějící odpadkový koš nebo zborcená zídka. Nebo i prázdné místo, říkající si o využití. Pokud máte nápad, co by radnice měla opravit nebo vybudovat, sepište své návrhy do konce března. V květnovém online hlasování občané vyberou ty, které...

Besedy s radními a zastupiteli Prahy 1 v Domečku na Kampě

Dnes v 10:27

Od února do června pořádá Komunitní centrum Kampa cyklus besed, na které jsou pozváni všichni zvolení představitelé MČ Praha 1.

Praha 9 dnes: Pražské dechové trio na radnici

Dnes v 09:38

V obřadní síni vysočanské radnice vystoupí dnes v 19 hodin Pražské dechové trio s programem Perly hudebního klasicismu. Vstup volný.

Mokrý a zároveň zdrogovaný cizinec ztuhnul, pustili na něj naplno topení

Dnes v 09:01

V neděli večer hlídka strážníků pomáhala dvaadvacetiletému cizinci, kterého nalezla na břehu Vltavy silně podchlazeného a v mokrém oblečení. Byl zmatený, dezorientovaný a zjevně pod vlivem omamných a psychotropních látek.

Zkontrolujte ochranu vodoměrů před mrazy

Dnes v 07:54

Pražské vodovody a kanalizace doporučují svým zákazníkům řádné zabezpečení vodoměrů.

Další krátké zprávy
Nahoru