Dnes Pátek - zatazeno 16°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 16°C
Pátek 30. 9. 2022
Svátek má Jeroným
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Praha 9 využívá Mobilní Rozhlas

Pokud vás zajímá dění v deváté městské části, je Mobilní Rozhlas cestou, jak rychle dostávat důležitá upozornění, dozvídat se aktuality z úřadu devítky nebo mít přehled o konání kulturních a sportovních akcí.

Rychlé informování o možném nebezpečí
V krizových situacích, jako jsou povodně, vichřice, dopravní nehody, výpadky energií nebo znečištěné ovzduší, bude městská část zaregistrovaným do platformy Mobilní Rozhlas posílat informace a instrukce, jak se zachovat.

Aplikaci Mobilní Rozhlas si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu z Google Play nebo Apple Store.

Registrovat se můžete online na www.praha9.mobilnirozhlas.cz, přes aplikaci Mobilní Rozhlas v telefonu nebo vyplněním tištěného formuláře, který je k dispozici v informačních centrech MČ Praha 9 v Sokolovské ulici 14/324 a Poliklinice Prosek, Lovosická 440.

Při registraci do systému Mobilního Rozhlasu si můžete nastavit preference toho, jaké informace chcete od městské části dostávat. Chodit vám tak budou jen ty zprávy, které vás zajímají.
Autor: TZ, red

Hasiči vyprostili dvě osoby po nehodě na Jižní spojce

24. září 2022 v 16:50

Hasiči ze dvou stanic zasahovali v pátek 23. září od 12:01 hodin v Praze 10, na Jižní spojce v oblasti Záběhlic, u nehody kamionu a dodávky. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Další články
Nahoru