Dnes Středa - zatazeno 7°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 9°C
Středa 28. 2. 2024
Svátek má Lumír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Praha 9 vyhlásila výběrové řízení na pronájem obecních bytů

Šest z bytů ve správě Prahy 9, jejichž opravu financovala, pronajme radnice z důvodu návratnosti investice zájemcům, kteří ve výběrovém řízení nabídnou nejvyšší nájemné.

Nejde o byty určené k privatizaci. Minimální výše nájemného je 250 Kč/m²/měsíc. Nájem je na dobu určitou 2 roky s možností automatického prodloužení, informovala radnice na sociálních sítích.

Uzávěrka výběrového řízení je 31. ledna v 15 hodin a otevírání obálek je stanoveno na 13. února v 16 hodin v budově Úřadu MČ Praha 9.
Autor: Hla

Muž zemřel po pádu z lešení

26. února 2024 v 18:54

Policie vyšetřuje smrtelný pád muže, který se na Žižkově v pondělí po poledni zřítil z lešení. Policisty zajímá, zda nedošlo k porušení bezpečnosti práce.

V Podolí hořela garáž

25. února 2024 v 10:38

Nad nedělním ránem zasahovali pražští hasiči Praze 4 Podolí u požáru garáže. Informovali o tom na síti X. „Vynesli jsme tlakovou lahev a plameny jsme uhasili dvěma vodními proudy,“ sdělili.

V Ruské ulici někdo na cedule nalepil jména ruských politických vězňů

24. února 2024 v 17:43

Ve Vršovicích v Ruské ulici někdo na zhruba pětadvacet cedulí s názvem ulice a na tramvajovou zastávku nalepil jména ruských politických vězňů a disidentů. Ve vzkazu připevněném na pouliční lampě připomněl druhé výročí vpádu ruské armády na Ukrajinu a také nedávnou smrt ruského opozičního politika...

Další články
Nahoru