dnes
Čtvrtek - obcasny-dest
23°C
zítra
Pátek - zatazeno
30°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
18°C
Koronavirus

Praha 9 ruší akce pro seniory a nejmenší děti

Praha 9 se rozhodla, že z preventivních důvodů ruší s platností od 9. března až do odvolání konání všech akcí, které pořádá pro seniory a pro nejmenší děti.

„Nechceme šířit paniku, ale udělat maximum možného pro bezpečnost obyvatel naší městské části. Šíření onemocnění COVID-19 nahrávají větší shromáždění lidí, proto jsme ustoupili od pořádání akcí, které sice život zpříjemňují, ale nejsou pro něho nezbytné. O oblíbené programy přitom senioři nepřijdou, uskuteční se v náhradních termínech, jakmile to situace dovolí, stejně jako akt vítání nových občánků naší městské části,“ řekl Tomáš Portlík, místostarosta MČ Praha 9.

Program Kulturně aktivizačního centra pro seniory v Harrachovské 422/2 na Proseku se – vzhledem k jeho komornímu charakteru – zatím nemění.


Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

28. června 2020 v 10:47

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Gymnazisté vytvořili aktualizovanou mapu Vršovic v době pandemie koronaviru

21. června 2020 v 10:18

Jak přispět na provoz oblíbené kulturní instituce ajaké jsou otevírací doby jednotlivých provozoven, hřišť či zdravotnických zařízení? 

UV robot dezinfikuje a měří teplotu

20. června 2020 v 06:54

V zájmu zajištění maximálních hygienických a bezpečnostních standardů testuje Westfield Chodov využití nové technologie. Společné prostory by v budoucnu mohl pomocí UV záření čistit autonomní robot. Westfield Chodov je prvním centrem u nás, kde byl UV robot úspěšně...

Další články
Nahoru