dnes
Neděle - skorojasno
21°C
zítra
Pondělí - skorojasno
22°C
pozítří
Úterý - oblacno
24°C
Koronavirus

Praha 9 rozdala roušky seniorům nad 60 let

Radnice včera na třech místech rozdala roušky obyvatelům nad šedesát let. K dispozici bylo 1800 kusů roušek a rozdávalo se v Knoflíku, Gongu, Edu Bubo klubu, před Albertem ve Vysočanech a zhruba 400 kusů zbylo. Ty dostala městská policie a pošta.

„V příštím týdnu bychom rádi zřídili na Devítce místa, kde si bude možné vyzvednout roušku zdarma kdykoli v pracovním týdnu,“ informuje devátá městská část na svém facebooku.

„Obrovské poděkování pak patří všem dobrovolnicím a dobrovolníkům z Knoflíku. Speciální poděkování pak patří Elišce Kasinové za její nekonečnou obětavost a pomoc při zajištění ochranných pomůcek, bez kterých by se Devítka neobešla,“ dodala městská část.


Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

28. června 2020 v 10:47

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Gymnazisté vytvořili aktualizovanou mapu Vršovic v době pandemie koronaviru

21. června 2020 v 10:18

Jak přispět na provoz oblíbené kulturní instituce ajaké jsou otevírací doby jednotlivých provozoven, hřišť či zdravotnických zařízení? 

Další články
Nahoru