Dnes Neděle - mlha 9°C
Zítra Pondělí - oblacno 7°C
Neděle 25. 2. 2024
Svátek má Liliana
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Praha 9: Dotace na kulturu, aktivity dětí, humanitární a sociální oblast

Praha 9 vyhlásila dotační programy pro letošní rok v oblasti kultury a využití volného času dětí a mládeže a v oblasti humanitární a sociální. Žádosti o finanční podporu je třeba podat do 18. února.

O dotaci mohou žádat fyzické i právnické osoby, které působí na území městské části, jsou registrovány v souladu s právním řádem České republiky a splňují všechny zákonem předepsané podmínky pro příslušnou činnost.

Území městské části Praha 9 tvoří tato katastrální území či jejich části: Střížkov, Prosek, Libeň, Vysočany, Hrdlořezy a Hloubětín.

Žadatelem mohou být zejména spolky, zájmová sdružení, nadace, nadační fondy, církve a náboženské společnosti, obecně prospěšné společnosti, fyzické a právnické osoby a další organizace.

Žádost o dotaci je třeba podat na předepsaném formuláři ve dvou vyhotoveních, musí obsahovat všechny povinné přílohy a podpis statutárního zástupce. Všechny podmínky pro podání žádosti o dotaci z rozpočtu městské části Praha 9 pro rok 2022 najdete na www.praha9.cz.


Autor: Alo

V Ruské ulici někdo na cedule nalepil jména ruských politických vězňů

Včera v 17:43

Ve Vršovicích v Ruské ulici někdo na zhruba pětadvacet cedulí s názvem ulice a na tramvajovou zastávku nalepil jména ruských politických vězňů a disidentů. Ve vzkazu připevněném na pouliční lampě připomněl druhé výročí vpádu ruské armády na Ukrajinu a také nedávnou smrt ruského opozičního politika...

Před magistrátem demonstrovali mladí lidé proti zdražení MHD

22. února 2024 v 10:29

Před pražským magistrátem na Mariánském náměstí ve středu demonstrovalo několik desítek převážně mladých lidí proti možnému zdražení ročního kuponu na městskou hromadnou dopravu, informovala ČTK.

Praha 14: Setkání k revitalizaci parku Bílý kůň

22. února 2024 v 08:24

Radnice Prahy 14 zve ve středu 28. února do Kyjosku na Hutích – Splavná 652, kde můžete vyjádřit svůj názor na novou studii úpravy terénu nad bývalou pískovnou Bílý kůň na Hutích.

Další články
Nahoru