Dnes Středa - jasno 19°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 18°C
Středa 5. 10. 2022
Svátek má Eliška
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Praha 9: Dotace na kulturu, aktivity dětí, humanitární a sociální oblast

Praha 9 vyhlásila dotační programy pro letošní rok v oblasti kultury a využití volného času dětí a mládeže a v oblasti humanitární a sociální. Žádosti o finanční podporu je třeba podat do 18. února.

O dotaci mohou žádat fyzické i právnické osoby, které působí na území městské části, jsou registrovány v souladu s právním řádem České republiky a splňují všechny zákonem předepsané podmínky pro příslušnou činnost.

Území městské části Praha 9 tvoří tato katastrální území či jejich části: Střížkov, Prosek, Libeň, Vysočany, Hrdlořezy a Hloubětín.

Žadatelem mohou být zejména spolky, zájmová sdružení, nadace, nadační fondy, církve a náboženské společnosti, obecně prospěšné společnosti, fyzické a právnické osoby a další organizace.

Žádost o dotaci je třeba podat na předepsaném formuláři ve dvou vyhotoveních, musí obsahovat všechny povinné přílohy a podpis statutárního zástupce. Všechny podmínky pro podání žádosti o dotaci z rozpočtu městské části Praha 9 pro rok 2022 najdete na www.praha9.cz.


Autor: Alo

Hasiči vyprostili dvě osoby po nehodě na Jižní spojce

24. září 2022 v 16:50

Hasiči ze dvou stanic zasahovali v pátek 23. září od 12:01 hodin v Praze 10, na Jižní spojce v oblasti Záběhlic, u nehody kamionu a dodávky. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Další články
Nahoru