Dnes Pondělí - zatazeno 6°C
Zítra Úterý - prehanky-snih 6°C
Pondělí 27. 3. 2023
Svátek má Dita
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Zpravodajství

Praha 9: Dotace na kulturu, aktivity dětí, humanitární a sociální oblast

Praha 9 vyhlásila dotační programy pro letošní rok v oblasti kultury a využití volného času dětí a mládeže a v oblasti humanitární a sociální. Žádosti o finanční podporu je třeba podat do 18. února.

O dotaci mohou žádat fyzické i právnické osoby, které působí na území městské části, jsou registrovány v souladu s právním řádem České republiky a splňují všechny zákonem předepsané podmínky pro příslušnou činnost.

Území městské části Praha 9 tvoří tato katastrální území či jejich části: Střížkov, Prosek, Libeň, Vysočany, Hrdlořezy a Hloubětín.

Žadatelem mohou být zejména spolky, zájmová sdružení, nadace, nadační fondy, církve a náboženské společnosti, obecně prospěšné společnosti, fyzické a právnické osoby a další organizace.

Žádost o dotaci je třeba podat na předepsaném formuláři ve dvou vyhotoveních, musí obsahovat všechny povinné přílohy a podpis statutárního zástupce. Všechny podmínky pro podání žádosti o dotaci z rozpočtu městské části Praha 9 pro rok 2022 najdete na www.praha9.cz.


Autor: Alo

Herní prvky, pítka a nové veřejné osvětlení. Park V Zápolí projde revitalizací

24. března 2023 v 11:21

Jižní část parku V Zápolí v Praze 4 čeká v letošním roce revitalizace. V parku přibude řada nových prvků pro odpočinek i aktivní trávení volného času. Práce by měly být zahájeny v dubnu.

Další články
Nahoru