Dnes Pondělí - oblacno 14°C
Zítra Úterý - zatazeno 15°C
Pondělí 20. 9. 2021
Svátek má Oleg
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Zpravodajství

Praha 8: Přijďte naplánovat budoucnost Palmovky

Diskuse s odborníky a procházky Prahou 8. Praha 8 zve na akce, ve kterých budou moci obyvatelé hlavního města ovlivnit podobu veřejných prostranství v pražské Libni.

Palmovka již dlouho čeká na klíčové úpravy a změny. Do procesu urbanistického návrhu míří náměstí Bohumila Hrabala, které bude mimo jiné opatřeno významným uměleckým dílem, do jehož návrhu se veřejnost také může zapojit.

Plánovat přesnou podobu a funkci těchto prostranství může během června i veřejnost. V komentovaných procházkách se podíváte do přístupných i uzavřených prostranství, a povíte si o známých i méně známých detailech rozvoje této části města.

Zeptat se odborníků na průběh i další plány při proměně Palmovky můžete od 8. do 19. 6.
 palmovka-ted


Autor: TZ, red

V Praze 2 se přednášelo o obětech trestných činů

17. září 2021 ve 13:59

Ve středu 15. září proběhla na půdě Městského soudu v Praze další ze série tematických přednášek v rámci společného projektu MČ Praha 2 a Bílého kruhu bezpečí Praha 2 – městská část vlídná k obětem zaměřená na práva a ochranu obětí.

Disident Simon Cheng vystoupil na zastupitelstvu Prahy 3

15. září 2021 v 08:02

Na pozvání radnice Prahy 3 přiletěl do České republiky hongkongský prodemokratický aktivista Simon Cheng. S poselstvím o nebezpečí čínského komunismu a apelem na přijetí Magnitského zákona vystoupil na zastupitelstvu Prahy 3. V následujících dnech jej čekají debaty s veřejností, studenty, setkání...

Další články
Nahoru