dnes
Čtvrtek - obcasny-dest
19°C
zítra
Pátek - prehanky-dest
20°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
20°C
Zpravodajství

Praha 8: Přijďte naplánovat budoucnost Palmovky

Diskuse s odborníky a procházky Prahou 8. Praha 8 zve na akce, ve kterých budou moci obyvatelé hlavního města ovlivnit podobu veřejných prostranství v pražské Libni.

Palmovka již dlouho čeká na klíčové úpravy a změny. Do procesu urbanistického návrhu míří náměstí Bohumila Hrabala, které bude mimo jiné opatřeno významným uměleckým dílem, do jehož návrhu se veřejnost také může zapojit.

Plánovat přesnou podobu a funkci těchto prostranství může během června i veřejnost. V komentovaných procházkách se podíváte do přístupných i uzavřených prostranství, a povíte si o známých i méně známých detailech rozvoje této části města.

Zeptat se odborníků na průběh i další plány při proměně Palmovky můžete od 8. do 19. 6.
 palmovka-ted


Program celoměstské podpory vzdělávání na rok 2021

14. července 2020 v 17:55

Rada hl. m. Prahy odsouhlasila otevření Programu celoměstské podpory vzdělávání na území hlavního města Prahy pro rok 2021. Dotaci lze poskytnout pouze na základě Žádosti o poskytnutí dotace, přičemž každý žadatel může podat pouze jednu žádost, která může obsahovat více projektů u jednotlivých...

Praha 2 přistoupila k realizaci slíbené podpory nájemcům nebytových prostor

14. července 2020 v 17:35

Radní Prahy 2 na svém pondělním jednání navázali na svá předchozí rozhodnutí o podpoře podnikatelských nebo jiných činností provozovaných v nebytových prostorách ve správě městské části, které byly znemožněny nebo podstatně ztíženy v důsledku mimořádných opatření ke zmírnění dopadů epidemie...

Ủy ban Praha 11. Radnice založila stránku ve vietnamštině

14. července 2020 v 08:06

Radnice Prahy 11 založila pro informování o dění nejen v městské části pro vietnamské sousedy facebookovou stránku Ủy ban Praha 11.

Další články
Nahoru