dnes
Středa - oblacno
2°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
0°C
pozítří
Pátek - mlha
1°C
KoronavirusZpravodajství

Praha 8 mění otevírací doby radnice

S platností od pondělí 20. dubna je otevírací doba úřadu pro veřejnost v pondělí a ve středu vždy od 8 do 12 a od 13 do 17 hodin.

Zároveň je s platností od 27. dubna v době otevírací doby úřadu možno osobně na úřadu řešit agendu matriky a státního občanství. Je třeba se předem telefonicky objednat na konkrétní čas návštěvy pro dodržení hygienických opatření. Úřední hodiny pro agendu matriky a státního občanství jsou pondělí a středa od 8 do 12 a od 13 do 17 hodin. V rámci těchto úředních hodin je nutno se předem telefonicky objednat na konkrétní čas na telefonních číslech zde.


Praha 9: Detekce teploty příchozích do institucí

22. listopadu 2020 v 19:33

Praha 9 instalovala detekční rámy a kamery měřící teplotu příchozích v základních a mateřských školách – termokamery v ZŠ Novoborská, ZŠ Litvínovská 600 a MŠ Veltruská, rám v ZŠ Litvínovská 500. Stejná zařízení připravuje devátá městská část v MŠ U Vysočanského pivovaru a ústavu Sociální služby...

Jak vidí děti bezpečnost na Jižním Městě

22. listopadu 2020 ve 12:09

Jižní Město se potýká s problémem společným nejen sídlištím, ale většině městských čtvrtí – množstvím veřejných prostranství, často nízké kvality. Mnohá jsou spíše zbytkovými prostory mezi budovami, které slouží nanejvýš jako zkratky pro chodce nebo...

Praha 5: Odbor dopravy bude příští týden pracovat v omezeném rozsahu

22. listopadu 2020 v 10:03

Praha 5 sdělila, že z důvodu provádění stavebních prací bude odbor dopravy v termínu od 23. listopadu do 27. listopadu pracovat pro veřejnost v omezeném rozsahu.

Další články
Nahoru