dnes
Neděle - zatazeno
19°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
16°C
pozítří
Úterý - zatazeno
19°C
KoronavirusZpravodajství

Praha 8 mění otevírací doby radnice

S platností od pondělí 20. dubna je otevírací doba úřadu pro veřejnost v pondělí a ve středu vždy od 8 do 12 a od 13 do 17 hodin.

Zároveň je s platností od 27. dubna v době otevírací doby úřadu možno osobně na úřadu řešit agendu matriky a státního občanství. Je třeba se předem telefonicky objednat na konkrétní čas návštěvy pro dodržení hygienických opatření. Úřední hodiny pro agendu matriky a státního občanství jsou pondělí a středa od 8 do 12 a od 13 do 17 hodin. V rámci těchto úředních hodin je nutno se předem telefonicky objednat na konkrétní čas na telefonních číslech zde.


V Motole byla výše mimořádných odměn pro zdravotníky ošetřující pacienty s covid-19 vyčíslena na více než 23 milionů korun

5. června 2020 v 09:51

Při vyplácení těchto mimořádných odměn nebylo rozlišováno, zda se jedná o lékaře nebo sestru, kritériem byla pouze délka jednotlivé pracovní směny. Celkem se mimořádné odměny týkaly několika stovek zaměstnanců a uvedená částka se vztahuje na období březen až...

Praha 4: Dotace na využití srážkových vod

4. června 2020 v 11:24

Radnice Prahy 4 vyhlásila druhou výzvu dotačního programu na podporu akumulace a využití srážkových vod pro rok 2020. Chce tak podpořit občany při pořízení retenčních nádob na podporu akumulace a lokálního využití srážkových vod.

Magistrát upravuje provoz

3. června 2020 v 19:55

V souvislosti s uvolňováním mimořádných opatření upravil Magistrát hl. m. Prahy provoz v budově Nové radnice.

Další články
Nahoru