Dnes Pondělí - oblacno 3°C
Zítra Úterý - snih 3°C
Pondělí 29. 11. 2021
Svátek má Zina
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Koronavirus

Praha 8 chce otevřít odběrové místo i v režimu drive in

Odběrové místo v areálu polikliniky Mazurská mohou využívat samoplátci i lidé s žádankou od lékaře či hygienika. Zájemci se musí předem objednat.

Občané Prahy 8 mohou využít nové odběrové místo v areálu Poliklinika Mazurská. Městská část tak reaguje na zvýšenou poptávku lidí, kteří se chtějí testovat na Covid 19 a velkou vytíženost odběrového místa v Nemocnici Na Bulovce.

Odběrové místo je otevřeno od pondělí do čtvrtka mezi 8. a 15. hodinou, mezi 11. a 12. je přestávka. Rezervační systém je na webových stránkách Aeskulab.cz.

Výsledek testu je oznámen do 48 hodin.

Praha 8 chce otevřít odběrové místo i v režimu drive in. To by mělo vzniknout na parkovišti krytého bazénu Šutka.

V případě potřeby plánuje městská část otevřít další čtyři odběrová místa. Například na Palmovce či v Ďáblicích u polikliniky Čumpelíkova.


Autor: TZ, red

Praha 6 očkovala třetí dávkou, vakcínu dostali senioři a dlouhodobě nemocní

23. listopadu 2021 v 17:26

V centrech sociální péče Prahy 6 se očkovalo třetí dávkou vakcíny proti nemoci covid-19. Očkování se dnes dobrovolně zúčastnilo 55 seniorů z městské části. Přeočkovat se v předešlých dnech nechali rovněž obyvatelé domů s pečovatelskou službou, pacienti v léčebně dlouhodobě nemocných a také...

Radnice Prahy 13 své služby ani úřední hodiny neomezuje

22. listopadu 2021 v 11:44

Praha 13 přijala interní opatření proti šíření onemocnění covid-19, nicméně úřední hodiny a služby úřadu zůstávají pro všechny občany a klienty nezměněny.

Praha připravila pro podnikatele třetí vlnu slev z nájmu

20. listopadu 2021 v 08:52

Pražští radní v listopadu přijali návrh na poskytnutí slev pro nájemce nebytových prostor hlavního města Prahy v důsledku přetrvávající krize související s šířením nemoci covid-19. Nájemci nebytových prostor mohou žádat o slevy nejpozději do 31. 12. 2021. Výše slev se pohybují dle zaměření a...

Přípravek pro pacienty s rizikem vážného průběhu covid-19 je v 11 zdravotnických zařízeních

20. listopadu 2021 v 08:20

Pacienti, u nichž je riziko vážného průběhu onemocnění covid-19, mohou dostat léčivý přípravek REGN-CoV2 hned v 11 aplikačních centrech na území metropole. Hlavní město Praha o této možnosti nyní informuje širokou i odbornou veřejnost, aby nedocházelo k přetížení pouze několika míst, zatímco jinde...

Další články
Nahoru