dnes
Čtvrtek - zatazeno
23°C
zítra
Pátek - oblacno
31°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
18°C
Koronavirus

Praha 7: Školka v Letohradské zůstává zavřená

V Praze 7 dnes ráno zasedala Bezpečnostní rada MČ Praha 7, na programu byla situace v MŠ Letohradská a další opatření.

Školka zůstává zavřená, dokud nebudou k dispozici testy dítěte, u jehož rodiče se prokázala nákaza koronavirem. Aktuálně v budově školky probíhá dezinfekce a další hygienická opatření.

V Praze 7 je jediný potvrzený výskyt koronaviru, v platnosti zůstávají dosavadní opatření. Městská část se nyní ve zvýšené míře zaměří na ochranu a pomoc nejohroženější skupině, kterou jsou senioři.


Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

28. června 2020 v 10:47

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Gymnazisté vytvořili aktualizovanou mapu Vršovic v době pandemie koronaviru

21. června 2020 v 10:18

Jak přispět na provoz oblíbené kulturní instituce ajaké jsou otevírací doby jednotlivých provozoven, hřišť či zdravotnických zařízení? 

UV robot dezinfikuje a měří teplotu

20. června 2020 v 06:54

V zájmu zajištění maximálních hygienických a bezpečnostních standardů testuje Westfield Chodov využití nové technologie. Společné prostory by v budoucnu mohl pomocí UV záření čistit autonomní robot. Westfield Chodov je prvním centrem u nás, kde byl UV robot úspěšně...

Další články
Nahoru