dnes
Sobota - bourky
26°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
20°C
pozítří
Pondělí - polojasno
24°C
Zpravodajství

Praha 7: Nevstupujte do Stromovky a Letenských sadů

„Žádáme občany, aby během zhoršených povětrnostních podmínek nevstupovali do Stromovky a Letenských sadů. Hrozí zde velmi vysoké riziko úrazu v důsledku pádu stromů či větví,“ uvedla Praha 7 na svém facebookovém profilu. Na uvedených místech totiž dochází k pádu stromů a odlomených větví.

„Zároveň občany žádáme, aby důsledně dbali pokynů policie či hasičů a nevstupovali do uzavřených oblastí vyznačených páskami, a to jak v parcích, tak na ulicích. Děkujeme za dodržování bezpečnostních opatření,“ informovala Praha 7.


Přednášky pro cizince: Poznání české kultury a povahy

Dnes ve 12:27

Vzdělávací a informační centrum Praha 5 otevírá kromě konverzací v češtině také praktické přednášky pro cizince, zaměřené na poznání české kultury a povahy. První přednáška proběhne ve středu 19. června v 17 hodin.

Dnes: Revitalizace sportoviště Pod Žvahovem, přijďte diskutovat

13. června 2019 v 07:02

Předseda Výboru životního prostředí Prahy 5 Jakub Blažek zve na veřejnou diskuzi s občany a zástupci MČ Praha 5 ohledně plánované revitalizace sportoviště Pod Žvahovem.

Pošli to dál: Praha 13 dostala sekačku, strojem následně obdarovala mateřskou školku

12. června 2019 v 18:43

Dnes se na zahradě „Fakultní mateřské školy Sluníčko pod střechou při PedFUK" sešli zástupci radnice Prahy 13 a společností Profi Press a Strom, aby předali ředitelce sekačku na trávu.

Další články
Nahoru