Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 16°C
Sobota 13. 7. 2024
Svátek má Markéta
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Praha 7 chystá rozpočet na rok 2024, investice budou směřovat hlavně do škol
Holešovická radnice. Foto: P7

Praha 7 chystá rozpočet na rok 2024, investice budou směřovat hlavně do škol

Příprava rozpočtu Prahy 7 na příští rok je ve fázi, kdy odbory úřadu a příspěvkové organizace zpracovávají své požadavky na rozpočet v investiční i neinvestiční části, podklady ekonomové odborů podávají do 25. října. Na dotaz serveru Pražský patriot o tom informoval mluvčí radnice Martin Vokuš.

„Poté bude následovat sestavení prvního návrhu rozpočtu, prioritizace akcí a výdajů, rozpočtová řízení s jednotlivými odbory a odsouhlasení finálního návrhu rozpočtu,“ sdělil Vokuš. 

V tuto chvíli ještě nejsou požadavky jednotlivých odborů na výdaje a investiční akce předány, tím méně prioritizovány. „Proto je zatím předčasné o konkrétních investičních akcích hovořit. Obecně se určitě dá říct, že největší investice v roce 2024 budou směřovat do školských budov,“ podotkl mluvčí. Návrh rozpočtu městské části na rok 2024podle něj bude schvalovat zastupitelstvo 18. prosince. 


Autor: puc

Praha 9: Vyplnění dotazníku do 15. července

Včera v 16:08

Až do pondělí 15. července zve Praha 9 k elektronickému vyplnění dotazníku, jehož cílem je poskytnout prostor k vyjádření představ obyvatel městské části o rozvoji vstupního prostranství do parku Zahrádky po obou stranách ulice Ivana Hlinky.

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

Včera v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Skončilo pátrání po dívce, která utekla z bohnické nemocnice

Včera v 10:28

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne odvolali pátrání po třináctileté dívce, která dopoledne utekla z Psychiatrické nemocnice v Bohnicích. Podařilo se ji nalézt, je v pořádku. Informovala o tom policejní mluvčí Kristýna Soukupová. V nemocnici byla dívka hospitalizována z důvodu jejího...

V Rokytce se našlo mužské tělo

Včera v 10:09

V říčce Rokytce na území Vysočanech se poblíž Mlékárenské ulice ve čtvrtek večer našlo tělo zhruba šedesátiletého muže. Tělo bylo již v pokročilém stadiu rozkladu, policisté se snaží zjistit okolnosti úmrtí.

Další články
Nahoru