dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražská politika

Praha 7 bude diskutovat o revitalizaci Letenských sadů

Městská část Praha 7 pořádá ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy veřejnou debatu o plánovaných změnách v Letenských sadech. Setkání se uskuteční ve středu 29. dubna od 18:00 hodin v Národním zemědělském muzeu. 

„Po nedávném setkání věnovaném Stromovce chceme veřejnost zapojit také do debaty o obnově dalšího významného zeleného prostoru v Praze 7. Letenské sady jsou jedním z nejstarších veřejných pražských parků a představují tradiční místo pro sportovní a rekreační vyžití. Na setkání chceme představit plánované úpravy a dát občanům příležitost zeptat se na to, co je zajímá, případně přednést své návrhy a připomínky,“ uvedl zástupce starosty MČ Praha 7 Ondřej Mirovský.   

Letenské sady má v majetkové správě hlavní město Praha. V rámci realizovaných i připravovaných úprav tohoto prostoru se zaměřuje především na revitalizaci zeleně, materiálové sjednocení povrchů cest, nová sportoviště a herní prvky, psí hřiště, mobiliář, včetně veřejného osvětlení, a jednotný informační systém.

Veřejná diskuze se uskuteční ve středu 29. dubna 2015 od 18 hodin v Přednáškovém sále Národního zemědělského muzea (Kostelní 44, Praha 7). Akce se zúčastní zástupci hlavního města Prahy a městské části Praha 7. Na programu bude prezentace úprav Letenských sadů a debata s občany.


Další články
Nahoru