Dnes Sobota - zatazeno 7°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 10°C
Sobota 24. 9. 2022
Svátek má Jaromír
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Praha 6 zkušebně omezila dopravu v Koulově ulici
Omezení bude zkušebně do konce roku. Foto: Praha 6

Praha 6 zkušebně omezila dopravu v Koulově ulici

Vzhledem k oprávněným stížnostem obyvatel Koulovy ulice na množství dopravy, která směřuje na Hanspaulku nebo do areálu dejvického kampusu, se radnice prahy 6 rozhodla k omezení dopravy v tomto úseku.

Zabrání se tím tranzitní dopravě na místní komunikaci III. třídy, určené pro obsluhu jednotlivých nemovitostí. Ta se přesune na páteřní komunikace I. a II. třídy.

„Řešení, navržené v rámci obsáhlé diskuze v Komisi dopravní, bylo jednomyslně schváleno všemi přítomnými členy komise jako přínosné pro místní obyvatele a akceptovatelné pro ostatní účastníky silničního provozu,“ informovala městská část.

Omezení bude zkušebně do konce roku, pak se rozhodne, zda se úprava ponechá, pozmění nebo zruší.

Cyklisté mohou použít průjezd v trase Jugoslávských partyzánů – vpravo Čínská – vlevo Koulova při prodloužení trasy o cca 45 m, případně kolo převést přes chodník okolo citybloků a pokračovat v původní trase.
Autor: Alo

Omezení provozu na náplavce Rašínova nábřeží

13. září 2022 ve 20:56

Ve dnech 19.–25. září bude omezen provoz na náplavce Rašínova nábřeží v úseku před restaurací Vltava, mezi Palackého a Jiráskovým mostem. Na tomto místě bude náplavka zcela uzavřena z důvodu výkopových prací a stavebních úprav v rámci zasíťování Rašínova nábřeží/ realizace nových inženýrských sítí...

Další články
Nahoru