dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Pražský život

Praha 6: Ve středu 30. dubna zažijete na Ladronce největší čarodějnický rej v Evropě. Začíná se ve 14 hodin

Už za necelých 48 hodin se pražský park Ladronka promění v místo malých i velkých čarodějů a čarodějnic. Přesně ve 14:00 hodin odpoledne začínají Čarodějnice na Ladronce. Městská část Praha 6 pořádá čarodějnický rej letos už podeváté. 

Připravené jsou soutěže, vystoupení a zajímavá představení – mimo jiné soutěž Miss Čarodějnice, vystoupí Kašpárek v rohlíku. Blok koncertů odstartuje Michal Hrůza, zahrají i populární kapely Royal Ball a Niceland. Vstup na akci je zdarma a prvních 300 návštěvníků dostane zdarma špekáček.

„Loni přišlo na Čarodějnice odhadem rekordních 16 tisíc návštěvníků, těším se, že letos přijde lidí ještě více a na Ladronku zvu všechny už od druhé hodiny odpoledne, kdy program začíná. Tato akce patří k jedněm z největších v roce, kterou Praha 6 tradičně pořádá. Letos nabízíme bohatý program pro děti i dospělé a věřím, že se všem bude líbít," řekla Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6.

Hlavní body programu jsou:

14:00 Zahájení programu a soutěží v prostoru

15:00 Zahájení programu na pódiu Kašpárek v rohlíku a začátek soutěže Miss čarodějnice

18:15 Slavnostní zapálení hranice, začátek hlavního programu – zahrají Michal Hrůza, Royalball, Niceland

21:35 Čarokrásný ohňostroj

Program na hlavním pódiu zahájí v 15 hodin osvědčené čarodějnické duo moderátorek ze studia Dell´Arte. Pro malé i velké návštěvníky hned v úvodu zahraje Kašpárek v rohlíku, vystoupí se svým aktuálním programem Kašpárek na valníku.

Následovat bude přednáška Českého svazu ochránců přírody o zraněných zvířatech v přírodě, vystoupení taneční skupiny Primavera a finále soutěže Miss Čarodějnice. V prostoru Ladronky proběhne kromě závodu Čarodějnice na kolečkách a jiných soutěží pro malé i velké také sportovní exhibice v A-Gang zóně s překážkou s Funbox line. V této zóně bude možnost zapůjčit si BMX kolo a dráhu si vyzkoušet.
 
V areálu Ladronky budou různá zábavná stanoviště. Půjčovna odstrkovadel a koloběžek, které si návštěvníci boudou moci zapůjčit pro závod Čarodějnice na kolečkách, volně přístupná překážková dráha pro nejmenší. Chybět nebude čarodějný salón, čarodějnická kuchyně a dílny, taneční škola a různé hudební a řemeslné workshopy.
 
Hlavní program letošních čarodějnic zahájí slavnostní zapálení velké hranice v 18:15.

Prvním hudebním vystoupením večerního programu bude Michal Hrůza s kapelou. Blok koncertů začne v 18:45 a Michala Hrůzu budou následovat koncerty hudebních skupin Royal Ball a Niceland. Niceland odehraje netradiční hudební set se svými hosty. Závěr programu na hlavním pódiu, stejně jako loňský rok, bude patřit čarokrásnému ohňostroji.

Kompletní informace a program naleznete nawww.carodejnicenaladronce.cz a www.facebook.com/carodejnicenaladronce.


Další články
Nahoru