dnes
Úterý - mlha
12°C
zítra
Středa - polojasno
13°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
16°C
Praha 6 udělila titul Vynikající učitelka

Praha 6 udělila titul Vynikající učitelka

Radnice Prahy 6 se letos musela vzdát slavnostního ceremoniálu, na kterém si Vynikající učitelé přebírají ocenění a poděkování za jejich práci.

Marie Kubíková, radní pro školství Prahy 6, proto všech devět učitelů navštěvuje ve školách a předává jim diplom, drobné dárky a poděkování šesté městské části.

Učitelku Kristýnu Blažkovou dnes při předávání titulu zastihla na školním hřišti u lezecké stěny, kde si její prvňáčci ze ZŠ J. A. Komenského na čerstvém vzduchu zkoušeli svoji obratnost.

Radní jí předala ocenění v kategorii pro vynikající učitele s méně než třemi lety pedagogické praxe. 

Paní učitelka žáčky provází školním rokem jednotným tématem, podle kterého je vyzdobena i třída.  V minulém školním roce dokonce získala 2. místo v celostátní soutěži O nejkrásnější učebnu. Ve škole vede taneční kroužek, dramatický kroužek a hodinu TV navíc v projektu Sportuj ve škole.

Chválou nešetří děti ani rodiče, podporuje v žácích smysl pro zodpovědnost, spolupráci i samostatnost a ohleduplnost. Podporuje myšlenku komunitní školy – spolupráci pedagogů – žáků – rodičů i veřejnosti. Je členkou školního EKO týmu, prostřednictvím kurzů a konferencí pracuje na svém rozvoji a sebevzdělávání.

Jako učitelka působila i v Tanzanii a na Srí Lance.
Praha 1 nabízí zdarma ozdobné trvalky z květináčů v ulicích

Včera v 11:09

Chcete si na příští rok vyzdobit okna? Okrasné květiny z ulic Prahy 1 budou připraveny k rozebrání na Slovanském ostrově ve středu 21. října mezi 15. a 16. hodinou.

Praha 8 udělí Ceny Eduarda Štorcha

18. října 2020 v 19:50

Praha 8 pravidelně uděluje „Ceny Eduarda Štorcha za pedagogický přínos“ svým pedagogickým pracovníkům základních škol, zřízených městskou částí. Za rok 2020 rada městské části schválila ocenění pro patnáct pracovníků základních škol na základě nominací jednotlivých...

Městské části, ve kterých nepoteče ve 43. týdnu voda

15. října 2020 v 11:38

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na další týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Na Malostranském náměstí budou zítra trhy

14. října 2020 v 15:54

Ve čtvrtek 15. října si od 8:30 do 18 hodin můžete přijít nakoupit na Malostranské náměstí čerstvé potraviny.

Praha 4 děkuje darem. Personál dvou nemocnic dostane potravinové balíčky

14. října 2020 v 15:46

Praha 4 pošle lékařům a ostatnímu zdravotnickému personálu Thomayerovy nemocnice a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady poděkování ve formě potravinových balíčků. Dnes o tom rozhodla rada městské části. Potravinové balíčky jsou určeny pro lékaře, zdravotní sestry a ostatní zdravotnický personál...

Další články
Nahoru