Dnes Čtvrtek - zatazeno 6°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 7°C
Čtvrtek 2. 2. 2023
Svátek má Nela
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Praha 6 rozšířila úřední hodiny radnice

Praha 6 s ukončením nouzového stavu rozšiřuje od dnešního dne úřední hodiny u nejvíce poptávaných služeb. Jedná se o agendu osobních dokladů – občanských průkazů a cestovních dokladů, Czech POINT, podatelnu a také kancelář pro zóny placeného stání.

Úřední hodiny u těchto služeb budou kromě pondělí a středy také ve zbylé pracovní dny, a to od 8 do 12 hodin.

Návštěva ostatních odborů úřadu je i nadále možná pouze po telefonické domluvě.

Radnice žádá občany o upřednostnění písemného, elektronického či telefonního kontaktu na bezplatné informační lince: 800 800 001 nebo přes ústřednu: 220 189 111.

V době úředních hodin je regulován počet osob v budově a občané jsou vpouštěni na úřad jednotlivě. Platí povinnost rozestupů 2 metry, vstup do budovy je povolen pouze s respirátorem a u vchodu do úřadu jsou k dispozici desinfekční prostředky. Úředníci jsou pravidelně testováni antigenními testy 1× týdně.

uredni-hodiny-duben-2021-p6


Autor: TZ, red

Ke zhoršení psychického stavu u dětí dochází stále častěji. Nový školní projekt otevírá zásadní témata a učí je zvládat rizikové situace

30. ledna 2023 ve 13:00

Tento týden žáci základních a středních škol převezmou pololetní vysvědčení. Bývalo zvykem, že se v tomto období celá řada dětí a mladistvých obracela na Linku bezpečí s obavami plynoucími z reakce rodičů. Jenže to už je zdá se minulost. S odkazem na vývoj dlouhodobých statistik to tvrdí Soňa...

Další články
Nahoru