Dnes Neděle - oblacno 14°C
Zítra Pondělí - bourky 16°C
Neděle 29. 5. 2022
Svátek má Maxmilián a Maxim
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Praha 6 rozšířila úřední hodiny radnice

Praha 6 s ukončením nouzového stavu rozšiřuje od dnešního dne úřední hodiny u nejvíce poptávaných služeb. Jedná se o agendu osobních dokladů – občanských průkazů a cestovních dokladů, Czech POINT, podatelnu a také kancelář pro zóny placeného stání.

Úřední hodiny u těchto služeb budou kromě pondělí a středy také ve zbylé pracovní dny, a to od 8 do 12 hodin.

Návštěva ostatních odborů úřadu je i nadále možná pouze po telefonické domluvě.

Radnice žádá občany o upřednostnění písemného, elektronického či telefonního kontaktu na bezplatné informační lince: 800 800 001 nebo přes ústřednu: 220 189 111.

V době úředních hodin je regulován počet osob v budově a občané jsou vpouštěni na úřad jednotlivě. Platí povinnost rozestupů 2 metry, vstup do budovy je povolen pouze s respirátorem a u vchodu do úřadu jsou k dispozici desinfekční prostředky. Úředníci jsou pravidelně testováni antigenními testy 1× týdně.

uredni-hodiny-duben-2021-p6


Autor: TZ, red

Slovenská prezidenta Čaputová uctila památku parašutistů z operace Anthropoid

27. května 2022 v 18:16

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová zahájila dnes svou návštěvu Prahy v Resslově ulici uctěním památky československých parašutistů Jozefa Gabčíka a Jana Kubiše, kteří před 80 lety uskutečnili atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Prezidenta Miloše Zemana při...

Prezidentka Zuzana Čaputová navštíví v pátek Prahu 3

25. května 2022 v 09:44

Prezidentka Slovenské republiky přijala pozvání starosty Prahy 3 Jiřího Ptáčka, aby 27. května společně uctili hrdiny z Čech a Slovenska, kteří se před 80 lety podíleli na operaci Anthropoid a atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Třetí městská část při této...

Další články
Nahoru