dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Zpravodajství

Praha 6: Registrace prodloužena, přihlaste své mazlíky do 13. července

Pro velký zájem radnice prodlužuje termín registrace psů ve velké letní soutěži PES PRAHY 6. Nový termín uzávěrky přihlášek je neděle 13. července 2014. K dnešnímu dni je v soutěži zaregistrováno přesně 137 psů.

Městská část Praha 6 otevřela soutěž PES PRAHY 6 letos v červnu. Do soutěže můžete přihlásit psa, kterého mají majitelé zaregistrovaného na Praze 6. Soutěž probíhá na stránkách www.pesprahy6.cz. Na webu stačí vyplnit jednoduchý formulář, nahrát fotografii psa a už je váš čtyřnohý mazel ve hře!

Přihlášky je možné zasílat do 13. července 2014. Soutěžní hlasování bude probíhat v termínu od 14. července 2014 do 7. srpna 2014. Vítěz bude znám do 22. srpna 2014!

„Na šestce je hlášeno přes 7600 psů, což je druhý největší počet v metropoli. Nejoblíbenější jméno pro psa je Ben, pro fenky Beny a trojici nejčastěji hlášených plemen vévodí kříženec, následovaný jezevčíkem a na třetím místě je yorkšírský teriér. Budeme rádi, když se do soutěže zapojí co nejvíce pejskařů,“ řekla Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Další články
Nahoru