dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Pražský sport

Praha 6: Přihlaste se! 7. října sportujeme v každém věku

Městská část Praha 6 ve spolupráci s Fakultou tělesné výchovy a sportu UK a Univerzitou třetího věku pro aktivní senoiry nad 60 let připravuje u příležitosti Mezinárodního dne seniorů dne 7. října od 13 do 18 hodin už druhý ročník soutěžní sportovně-zábavné akce „Sportujeme v každém věku“.

Senioři 60+, kteří si chtějí zazávodit na špičkových sportovištích FTVS ve Vokovicích, se mohou přihlašovat až do 6. října 2014 na radnici Prahy 6 na mailu dtrojano@praha6.cz nebo v pracovních dnech na telefonním čísle 220 189 636220 189 636, kde sdělí pro účely registrace své jméno, kontakt, věk a požadovanou velikost trička (S, M, L, XL).

Sportovní den seniorů bude moderovat Štěpán Škorpil, pro všechny je připraven bohatý doprovodný program, zajištěno je občerstvení. Vítězové si opět odnesou hodnotné ceny a všichni registrovaní závodníci upomínkové předměty.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru