Dnes Pátek - polojasno 29°C
Zítra Sobota - oblacno 28°C
Pátek 19. 7. 2024
Svátek má Čeněk
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Praha 6 podpořila program Trenéři ve škole dotací 1,16 milionu korun

Zastupitelé Prahy 6 na svém jednání tento týden podpořili program Trenéři ve škole dotací 1,16 mil. korun. Program je založen na zapojení proškolených sportovních trenérů do hodin tělocviku na 1. stupni základních škol, kde v pravidelné rotaci spolupracují s učiteli na správném a pestrém pohybovém rozvoji dětí.

Program jsme vymysleli a rozjeli před pár lety u nás na Šestce. Milují ho děti, rodiče i učitelé. Proto jej zastupitelé podpořili v dalším období, informovala městská část na sociálních sítích. 

„Děti za ten čas, co s našimi školami trenéři spolupracují, poznaly a vyzkoušely různé sporty, ke kterým by se třeba jinak nedostaly. U malých dětí je důležité, aby se pohybu nebály, a mohly vyzkoušet opravdu vše. Každého chytne něco, od míčových sportů po gymnastiku, když se tomu dá šance,“ řekla místostarostka Prahy 6 pro školství Mariana Čapková (Praha 6 Sobě).


Autor: Cen

Na trati mezi Zličínem a Hostivicí srazil vlak člověka

17. července 2024 v 09:18

Na železniční trati mezi stanicemi Praha-Zličín a Hostivice srazil v úterý před 22:30 hodin osobní vlak člověka. Provoz na trati kvůli tomu stál zhruba hodinu a půl.

Další články
Nahoru