dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražský život

Praha 6: Petynka v novém. V sobotu a zdarma

V sobotu 14. června představí městská část Praha 6 nově zrekonstruovaný areál koupaliště Petynka. Otevřeno bude už od 7 hodin ráno a od 12 hodin začíná speciální program pro děti i dospělé. Vstup je zdarma! 

Celodenní show pro malé i velké zahájí v pravé poledne herečka a moderátorka Barbora Mottlová. Děti se mohou těšit na kouzelnou show Magistra Kellyho, originální vystoupení Václava Upíra Krejčího i na řadu zajímavých soutěží o ceny, skákací hrad či malování na obličej a mnoho dalšího. Navíc můžete ochutnat pečené prasátko.

Pro děti vznikly na Petynce úplně nové atrakce. Starý dětský bazének vystřídalo kaskádové brouzdaliště a na hřišti přibyly nové herní prvky. Ve spodní části koupaliště vyroste malá indiánská vesnička s týpí, totemem a ohništěm, velkou atrakcí pro děti zůstává 103 metrů dlouhý tobogán a trampolína.

Příjemných změn se dočkají i dospělí návštěvníci koupaliště. Zprovozněn bude beachvolejbalový kurt a obměny se dočká i občerstvení u bazénu. Díky novým gastroprovozům se rozšířila nabídka zdravějších jídel, zeleninových a ovocných salátů i nápojů.

Na zrekonstruované koupaliště Petynka ve Střešovicích míří davy lidí

Program:
12:00 zahájení akce
13:00 Magister Kelly – kouzelník
14:00 Soutěž rodičů s dětmi, týmový fotbal
16:00 Václav „Upír“ Krejčí
17:00 Andrea Jirásková – houslistka
18:00 Kapela Živý jukebox

Doprovodný program:
Malování na obličej, výtvarná dílnička, dětské soutěže, skákací hrad.

nova-petinka-nahled

 


Další články
Nahoru