dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Letní Praha

Praha 6: Petynka nabízí novinku – nedělní cvičení zdarma!

Jedno z nejlepších pražských koupališť Petynka v pražských Střešovicích je k dispozici v letních měsících každý všední den od 7 do 21 hodin a o víkendu od 9 do 21 hodin. A v srpnu na vás čeká speciální akce. 

V neděli 10. srpna ve  spolupráci  s  fitness  welness centrem Holmes Place nabízí Petynka nový sportovní program:

Od 14:00 hodin se můžete těšit na speciální lekce BodyBallance a Silvii Milanovou z fitness welness centra HolmesPlace, se  kterou  si  můžete  zacvičit  populární  BodyBallance  na slunečné střeše na Petynce.

Od 15:30 hodin je přichystáno cvičení přímo ve vyhřívaném  bazénu  s   Janou  Machovou při lekci Aqua fitness. Obě akce a cvičební hodiny jsou pro návštěvníky Petynka zcela zdarma!

Na  další  doprovodné  akce se můžete těšit také během září, sledujte proto aktuální web Petynky www.koupalistepetynka.cz

Novinky pro děti i dospělé

„Pro děti máme kaskádové brouzdaliště, které nahradilo starý dětský bazének a také  nové  herních  prvky na stávajícím dětském hřišti. Ve spodní části koupaliště vyrostla malá indiánská vesnička s dvěma týpí, totemem a ohništěm.  Rozšířili jsme sportovní nabídku pro dospělé o beachvolejbalový kurt,“ řekl Štěpán Stupčuk, místostarosta Prahy 6.

Velkou atrakcí nadále zůstává 103 metrů dlouhý tobogán a trampolína. Dalším zlepšením letošní sezóny je rozšířené občerstvení a nápojů.

„Petynka nabízí díky renovaci gastroprovozů  zdravější jídla, zeleninové a ovocné saláty a nápoje,“ řekl Stupčuk. Celý provoz občerstvení funguje tak, aby zákazníci nemuseli čekat ve frontách a byli rychle obslouženi.

Vstupné nezdražujeme ani o korunu!

„Chceme vyjít vstříc hlavně  rodinám  s  dětmi,  zdravotně  postižením a seniorům,  proto  jsme  se  rozhodli  nezvyšovat  vstupné  ani  o  korunu a například  pro  seniory  z  Prahy  6  máme  ve všední den vstup na Petynku zdarma,“ vysvětluje Stupčuk.

Každé dítě do 140 cm v doprovodu rodiče zaplatí pouze 30 korun a po 15 hodině se rodinné vstupné do areálu ještě snižuje. Celodenní návštěva dospělého stojí 150 korun, od 15 hodin pak 120 korun. Senioři starší 70 let z Prahy 6, kteří se prokáží průkazem totožnosti, mají ve všední den do areálu vstup zdarma. Pravidelní návštěvníci mohou i nadále využít systému slev a předplatného.

Hygienické testy: Petynka = jedno z nejčistších koupališť v Praze

Koupaliště Petynka patří dle testů kvality vody k nejčistším v Praze, a to zejména díky kvalitní technologii čištění vody a odborné péči.

„Když není horký letní den, nevadí. Bazén na Petynce je totiž vyhřívaný a plavat se dá i v chladnějších dnech. Nezávislé hygienické testy navíc jednoznačně prokázali, že voda v bazénu splňuje nejpřísnější kritéria a Petynka je experty vyhodnocena jako jeden z nejčistších bazénu v Česku,“ řiká Stupčuk.

Mezi standardní službu patří i bezplatný internet a samozřejmostí je i možnost parkování před areálem zdarma. Stav areálu sledují webové kamery a veškeré dění a aktuality lze sledovat na webových stránkách www.koupalistepetynka.cz.

 


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru