dnes
Úterý - zatazeno
25°C
zítra
Středa - polojasno
29°C
pozítří
Čtvrtek - bourky
26°C
Zpravodajství

Praha 6: Památku veteránů uctil starosta s rodinou

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář včera společně se svoji rodinou a svými zástupci Evou Smutnou a Janem Lacinou uctili památku veteránů.

pamatka-veteranu-2017-nahled „Vlčí máky, jejichž tradice k nám přišla z Velké Británie, připomínají válečné veterány. Já osobně si velmi vážím toho, že mohu alespoň skromnou cestou položení květiny u památníků českých a československých bojovníků uctít a vzpomenout na ty, kdo pro naši svobodu neváhali a ani v dnešní době neváhají nasazovat vlastní životy,” uvedl starosta Prahy 6 Ondřej Kolář na facebookovém profilu městské části.

„Díky hrdinství našich vojáků můžeme žít v bezpečí. To je třeba mít neustále na paměti. A osobně mám velkou radost z toho, že Praha 6 společně s organizací Post Bellum a Armáda České republiky (Czech Army) o památku našich hrdinů pečuje,” dodal starosta.


Pokračuje výstavba sportovního hřiště v Praze 2. Kácet se musí kvůli bezpečnosti, zní z radnice

Včera ve 21:40

Na rohu ulic Na Smetance a Italská od loňského roku vzniká moderní multifunkční sportoviště, které budou navštěvovat stovky žáků z nedaleké ZŠ a MŠ Na Smetance, ale i děti z dalších škol či z Domu dětí a mládeže Praha 2. Postupně jej začnou využívat i děti z ostatních základních a mateřských škol...

Nadace Pražské děti předá šek na 1,1 milionu korun pro kliniku dětské hematologie a onkologie

Včera v 18:01

Ve čtvrtek 20. června dopoledne předá Nadace Pražské děti (předseda správní rady a 1. místostarosta Prahy 1 Petr Hejma a další členové správní rady) šek na 1,1 milionu korun, a to přednostovi Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol Janu Starému. Předání se uskuteční na klinice...

Praha 11: Seznamte se s návrhy druhého ročníku participativního rozpočtu

16. června 2019 v 07:56

V pondělí 17. června se od 18 hodin s návrhy můžete seznámit ve foyer Komunitního centra Matky Terezy.

Přednášky pro cizince: Poznání české kultury a povahy

15. června 2019 ve 12:27

Vzdělávací a informační centrum Praha 5 otevírá kromě konverzací v češtině také praktické přednášky pro cizince, zaměřené na poznání české kultury a povahy. První přednáška proběhne ve středu 19. června v 17 hodin.

Další články
Nahoru