dnes
Čtvrtek - jasno
30°C
zítra
Pátek - jasno
31°C
pozítří
Sobota - zatazeno
27°C
Zpravodajství

Praha 6: Památku veteránů uctil starosta s rodinou

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář včera společně se svoji rodinou a svými zástupci Evou Smutnou a Janem Lacinou uctili památku veteránů.

pamatka-veteranu-2017-nahled „Vlčí máky, jejichž tradice k nám přišla z Velké Británie, připomínají válečné veterány. Já osobně si velmi vážím toho, že mohu alespoň skromnou cestou položení květiny u památníků českých a československých bojovníků uctít a vzpomenout na ty, kdo pro naši svobodu neváhali a ani v dnešní době neváhají nasazovat vlastní životy,” uvedl starosta Prahy 6 Ondřej Kolář na facebookovém profilu městské části.

„Díky hrdinství našich vojáků můžeme žít v bezpečí. To je třeba mít neustále na paměti. A osobně mám velkou radost z toho, že Praha 6 společně s organizací Post Bellum a Armáda České republiky (Czech Army) o památku našich hrdinů pečuje,” dodal starosta.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

Dnes v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

Včera v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

Včera v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

Včera v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

První zářijový víkend Kampa opět ožije tradičními hrnčířskými trhy

13. srpna 2018 ve 14:05

Ve dnech 1. – 2. září od 10 do 19 hodin zaplní Kampu stánky s keramikou renomovaných řemeslníků, nebude chybět oblíbená kavárna s hudebním doprovodem, letos pod názvem Cyklo Handy kavárna. Catering tradičně zajišťuje sociální podnik Café Therapy s vyhlášenými domácími dobrotami. Doprovodný program...

Další články
Nahoru