dnes
Úterý - mlha
12°C
zítra
Středa - polojasno
13°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
16°C
Praha 6 oceňuje nejlepší učitele na školách
Radní pro školství Marie Kubíková (vlevo) předala vyznamenání učitelce Lence Lisé. Foto: P6

Praha 6 oceňuje nejlepší učitele na školách

Letos se radnice musela vzdát slavnostního ceremoniálu, na kterém si Vynikající učitelé přebírají ocenění a poděkování za jejich práci.

Marie Kubíková, radní pro školství Prahy 6 proto všech devět učitelů navštíví ve školách a předá jim diplom, drobné dárky a poděkování šesté městské části.
Jako první dnes navštívila na ZŠ Bílá Lenku Lisou, vynikající učitelku českého dějepisu a historie na druhém stupni školy.

Učitelce Lisé náleží titul Vynikající učitelka za její aktivní a tvůrčí přístup, díky kterému do výuky přináší nové trendy a nápady, výuku obohacuje o využití moderních zařízení, zejména zapojení tabletů. Své hodiny vede poutavě, velmi často pro žáky připravuje třídní projekty.

Do výuky zařazuje projektovou výuku, často využívá prvky zážitkové pedagogiky. Ve škole se spolupodílí se na přípravách a vedení aktivit na společných výjezdech pro pedagogy, organizování projektů a soutěží. 


Praha 1 nabízí zdarma ozdobné trvalky z květináčů v ulicích

Včera v 11:09

Chcete si na příští rok vyzdobit okna? Okrasné květiny z ulic Prahy 1 budou připraveny k rozebrání na Slovanském ostrově ve středu 21. října mezi 15. a 16. hodinou.

Praha 8 udělí Ceny Eduarda Štorcha

18. října 2020 v 19:50

Praha 8 pravidelně uděluje „Ceny Eduarda Štorcha za pedagogický přínos“ svým pedagogickým pracovníkům základních škol, zřízených městskou částí. Za rok 2020 rada městské části schválila ocenění pro patnáct pracovníků základních škol na základě nominací jednotlivých...

Městské části, ve kterých nepoteče ve 43. týdnu voda

15. října 2020 v 11:38

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na další týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Na Malostranském náměstí budou zítra trhy

14. října 2020 v 15:54

Ve čtvrtek 15. října si od 8:30 do 18 hodin můžete přijít nakoupit na Malostranské náměstí čerstvé potraviny.

Praha 4 děkuje darem. Personál dvou nemocnic dostane potravinové balíčky

14. října 2020 v 15:46

Praha 4 pošle lékařům a ostatnímu zdravotnickému personálu Thomayerovy nemocnice a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady poděkování ve formě potravinových balíčků. Dnes o tom rozhodla rada městské části. Potravinové balíčky jsou určeny pro lékaře, zdravotní sestry a ostatní zdravotnický personál...

Další články
Nahoru