dnes
Čtvrtek - snih-dest
7°C
zítra
Pátek - oblacno
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražská politika

Praha 6: Jiřímu Ježkovi držíme palce, věříme, že bude co nejdříve z nejhoršího venku

Zpráva o nehodě Jiřího Ježka dnes zasáhla celý sportovní svět a také městskou část Praha 6. Jiří Ježek je hrdým občanem šestky, dlouhodobě podporuje akce Prahy 6 pro děti a mládež. 

„Zpráva o těžkém zranění nejlepšího handicapovaného cyklisty světa nás velmi zasáhla. Jiří je ale velký bojovník a věřím, že se jeho zdravotní stav co nejdříve zlepší,“ řekl Ondřej Balatka, radní Prahy 6 pro sport a volný čas. 

Jiří Ježek podpořil Prahu 6 také letos začátkem srpna, kdy na unikátním závodu Opel Cyklo handy maraton 2014 jel jako člen týmu Prahy 6.

„Doufám, že Jirka bude co nejdříve v pořádku a z nejhoršího venku. Během dneška jsme se pokusili spojit s jeho rodinou. Věřím, že následující hodiny ukážou, že se vše v dobré obrátí," řekla Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6. 


Praha 3: Nemůžete se za závažných důvodů dostavit k volbám?

12. ledna 2018 v 09:14

Volič může požádat ze závažných důvodů obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

Další články
Nahoru