dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Letní Praha

Praha 6: I feel Slovenia. I feel culture. Výstavu najdete u Národní technické knihovny

Velvyslanec Slovinské republiky J. E. Leon Marc a zástupkyně starosty městské části Praha 6 Eva Smutná zvou na venkovní výstavu čtyřiceti velkoformátových fotografií „I feel Slovenia. I feel culture“, která proběhne od 3. do 31. července před budovou Národní technické knihovny, Technická ulice 6, Praha 6.

Slovinsko je nádherná malá země, ve které najdete úplně všechno – průzračná jezera, nádherné hory, líbezná města a vesničky, usměvavé lidi a taky kousek moře. Není tedy divu, že se tato země o letních měsících stává druhým domovem českých občanů.

Nyní můžete tyto krásy obdivovat v Praze 6, a to prostřednictvím fotografií, které prezentují všechny aspekty Slovinska.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru