Dnes Čtvrtek - oblacno 25°C
Zítra Pátek - zatazeno 26°C
Čtvrtek 25. 7. 2024
Svátek má Jakub
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražský životVíkend

Praha 6: Garážový výprodej

22. 10. 2023
Tradiční garážový výprodej se v ulicích Polní, Na rovni, Štolbova a Na Okraji koná v neděli 22. října. Můžete si nakoupit, popovídat se sousedy a ochutnat domácí koláče, domácí limonádu, čaj nebo kávu.

Garážový výprodej je prodej použitého zboží soukromými osobami v předem stanoveném termínu, kdy není potřeba žádné povolení a místem prodeje jsou nejčastěji garáže nebo zahrádky prodávajících. Tento oblíbený druh prodeje nepotřebných věcí pochází z Ameriky, ale rychle se rozšířil do všech zemí světa.

Jedná se o ideální příležitost pro prodávající zbavit se nepotřebných věcí a zároveň pro kupující si za rozumné ceny pořídit věci, které se jim hodí. Nejčastěji se prodává nebo daruje oblečení, knihy, hračky, dekorace, elektronika, sportovní potřeby, stolní hry, ale kolikrát se jedná i o hodně zajímavé věci, na které člověk jen tak nenarazí.

Akci finančně podpořila radnice Prahy 6.

garazovy-vyprodej


Autor: Alo

Neděle na lodi Tajemství

Dnes v 09:32

Léto na palubě lodi Tajemství i smíchovské náplavce je v plném proudu a na víkend je připraven program pro celou rodinu.

Malostranský hřbitov zve na vycházku

Dnes v 07:40

Spolek Malostranský hřbitov zve na komentovanou vycházku v sobotu 27. července od 14 hodin. Kromě historie hřbitova se dozvíte také zajímavosti ze života osobností, jejichž výročí si o prázdninách připomínáme.

Vycházka: Olšanskými hřbitovy za osobnostmi 20. století

Včera v 08:50

Komentované procházky hřbitovy přinášejí fascinující historické příběhy, zajímavé detaily a pohledy na architekturu i umělecká díla, která hřbitovům dodávají jedinečný charakter. Každá procházka je pečlivě připravena tak, aby přinesla nové poznatky i pohodový čas. Ve středu 31. července se v 14:30...

Blešák na Radlické

23. července 2024 v 10:46

Blešák na Radlické v neděli 28. července od 12:00 do 18:00 hodin nabídne spoustu pokladů, které si můžete ulovit a odnést domů.

Realitní portál Prahy 1 informuje o aktuálních nabídkách městské části

22. července 2024 ve 13:01

Realitní portál Prahy 1 uveřejňuje všechny záležitosti týkající se nakládání s majetkem svěřeným městské části.

Lé(To)Market na Smíchovské náplavce: Odpočinek, nákupy a jídlo

22. července 2024 v 10:20

V sobotu 27. července se od 10 hodin na Smíchovské náplavce můžete těšit na skvělé nákupy a lahodné gastronomické zážitky.

Letní kino: Top Gun

22. července 2024 v 08:46

Mladí vojenští piloti Pete “Maverick” Mitchell a jeho kolega Goose jsou vysláni na kurz do kalifornské školy pro elitní vojenské piloty, které se říká Top Gun. Maverick je na to hrdý a hodlá se stát nejlepším bojovým pilotem ve vojenském námořnictvu.

Další články
Nahoru