Dnes Úterý - snih 1°C
Zítra Středa - oblacno 0°C
Úterý 28. 11. 2023
Svátek má René
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Praha 6: Aktuální sbírka ukončena
O spací pytle a karimatky dopisem požádalo radnici vedení ukrajinského města Chmelnický. Foto: FB P6

Praha 6: Aktuální sbírka ukončena

V pondělí odpoledne radnice Šestky spolu s Českým červeným křížem vyhlásila sbírku zdravotnického materiálu, sběrnými místy se staly mateřské a základní školy v Praze 6 a zapojila se také VOŠ Evropská.

„Během těch několika dnů se převážně od rodičů sešlo obrovské množství humanitární pomoci. Tu jsme nyní soustředili na polikliniku Pod Marjánkou, odkud si ji přebere ČČK,“ uvedla Marie Kubíková, radní pro školství Prahy 6.

„Dále jsme poptávali spací pytle a karimatky, o které nás přímo dopisem požádalo vedení ukrajinského města Chmelnický. I těch se sešlo neuvěřitelné množství. Pomoc v co nejkratším čase zamíří tam, kde je jí třeba,“ dodala radní.


Autor: Alo

Do stávky se zapojily dvě třetiny pražských škol

Včera ve 23:01

I když se velká část základních škol v hlavním městě v pondělí kvůli stávce žákům neotevřela, v některých zůstala výuka v nějaké podobě zachována. V ZŠ Květnového vítězství na Jižním Městě se standardně učilo, ale nefungovala školní jídelna a odpadla odpolední výuka,...

Odbory v Národním muzeu jdou do stávky

Včera ve 12:07

Základní odborová organizace Odborového svazu pracovníků kultury a ochrany přírody v Národním muzeu vyhlašuje na pondělí 27. listopadu hodinovou výstražnou stávku od 12:20 do 13:20 hodin.  

Praha 1 nechá upravit průjezd Polikliniky Palackého

26. listopadu 2023 v 09:57

Na úterním jednání Rady MČ Praha 1 byla schválena zakázka na projektovou dokumentaci ke stavebním úpravám průjezdu Polikliniky Palackého.

Další články
Nahoru