Dnes Pondělí - prehanky-snih 2°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 3°C
Pondělí 30. 1. 2023
Svátek má Robin
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Praha 6: Aktuální sbírka ukončena
O spací pytle a karimatky dopisem požádalo radnici vedení ukrajinského města Chmelnický. Foto: FB P6

Praha 6: Aktuální sbírka ukončena

V pondělí odpoledne radnice Šestky spolu s Českým červeným křížem vyhlásila sbírku zdravotnického materiálu, sběrnými místy se staly mateřské a základní školy v Praze 6 a zapojila se také VOŠ Evropská.

„Během těch několika dnů se převážně od rodičů sešlo obrovské množství humanitární pomoci. Tu jsme nyní soustředili na polikliniku Pod Marjánkou, odkud si ji přebere ČČK,“ uvedla Marie Kubíková, radní pro školství Prahy 6.

„Dále jsme poptávali spací pytle a karimatky, o které nás přímo dopisem požádalo vedení ukrajinského města Chmelnický. I těch se sešlo neuvěřitelné množství. Pomoc v co nejkratším čase zamíří tam, kde je jí třeba,“ dodala radní.


Autor: Alo

Pro Euroklíč na radnici Prahy 9

26. ledna 2023 v 19:10

Euroklíč je speciálně upravený univerzální klíč, který je určen pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace. Slouží k otevření veřejně přístupných sociálních zařízení, výtahů, schodišťových plošin a podobných zařízení.

Praha 13 rozšířila ZŠ Mezi Školami o dvě třídy

25. ledna 2023 ve 22:44

Ve Fakultní základní škole Mezi Školami v Praze 13 vznikly dvě nové třídy pro zhruba 40 předškoláků. Radnice z nevyužitých prostor vytvořila moderní třídy i zázemí, na stavební úpravy dala deset milionů korun. Informovala o tom mluvčí městské části Lucie...

Praha 1 by měla ze Sberbanky získat zpět téměř všechny peníze

25. ledna 2023 ve 22:10

Radnice Prahy 1 je na dobré cestě získat zpět 93 až 100 procent finančních prostředků, které měla před válkou na Ukrajině uloženy ve Sberbank CZ. Informovali o tom zástupci vedení první městské části.

Další články
Nahoru