Praha 6: Adventní procházka s koncertem
Lampiony nebo světélka s sebou, v kostele sv. Norberta vystoupí Lada. Vstupné dobrovolné. Projekt finančně podpořila MČ Praha 6. Více informací zde.
Lampiony nebo světélka s sebou, v kostele sv. Norberta vystoupí Lada. Vstupné dobrovolné. Projekt finančně podpořila MČ Praha 6. Více informací zde.
Na první letošní vycházce se dozvíte o historii Lannovy vily a rodu Lannů. V souvislosti s tím si i vysvětlíte zdejší zástavbu a obrázky nám ukáží stavby již zmizelé, především Lippmannovu vilu, která stávala proti vile Lannově.
Hudební pocta Neilu Youngovi a jeho muzice v komorním prostředí Domečku (Sale Terreně) na Kampě v pátek 13. února ve 20 hodin.
Večer s romskou hudbou v klubu Za školou ve čtvrtek 12. února v 18:30.
Poznávací vycházka Pražských domů, která se zabývá především architekturou, historií a uměním na Novém Městě Pražském v sobotu 7. února od 14 do 16 hodin. Tentokrát se budete podrobně věnovat domům na Jiráskově náměstí, dále pak domům v ulicích Náplavní a...
Ve středu 11. února se bude v Galerii 14 (nám. Plk. Vlčka 685, Černý Most) konat koncert souboru Creatrio (Lucie Dušková – barokní příčná a zobcová flétna, Kristýna Hodinová – barokní housle, Filip Dvořák – cembalo). Akce začíná v 18:30 hodin. Vstup je volný.
Legendární hudební klub Modrá Vopice (ul. K Žižkovu) zveřejnil svůj únorový program. Návštěvníci se mohou těšit na řadu koncertů, začíná se v pátek 6. února, kdy vystoupí několik deathmetalových kapel.
Koncert uslyšíte v pondělí 9. února od 17 hodin.
Mladí talentovaní umělci ze základních škol se představí na koncertech ve Vršovickém zámečku. Koncerty jsou pro občany Prahy 10 zdarma.
Společný koncert Ženského sboru Jarobinka z Lužice a pražského Komorního sboru Entropie.
Soutěž Talent Prahy 5 vyvrcholí ve středu 4. února od 18:30 finálovým koncertem v Sále Bohuslava Martinů na HAMU v Praze 1. Vítězové si zahrají s renomovaným orchestrem Prague Philharmonia pod taktovkou dirigenta Leoše Svárovského.
Slavnostní koncert konaný u příležitosti Dne památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti se koná ve středu 28. ledna v 18 hodin.
První letošní vycházka po Malostranském hřbitově se uskuteční v úterý 27. ledna od 16 hodin. V tento den slavíme 270 let od narození geniálního skladatele Wolfganga Amadea Mozarta.