dnes
Čtvrtek - zatazeno
0°C
zítra
Pátek - snih
2°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
6°C
Praha 5: Zapojte se do revitalizace Chaplinova náměstí
Současný stav Chaplinova náměstí, níže jeho zvažovaná podoba. Foto a vizualizace: Praha 5

Praha 5: Zapojte se do revitalizace Chaplinova náměstí

Radnice páté městské části připravuje revitalizaci Chaplinova náměstí na barrandovském sídlišti. Součástí projektu je i plánovaná úprava předzahrádek bytových domů po obvodu náměstí.

Ti, kdo se chtějí zapojit do řešení, mohou připomínky zaslat do 11. srpna prostřednictvím výborů společenství vlastníků jednotek, nebo prostřednictvím webové aplikace www.chaplinovo.cz, kde je možno se seznámit s celým projektem.

revitalizace-chaplinova-namesti-2

 


Praha 2: ‎Slavnostní odhalení pamětní desky Václavu Havlovi

10. prosince 2019 v 18:15

Na Rašínově nábřeží v Praze 2 bude ve středu 18. prosince slavnostně odhalena pamětní deska Václavu Havlovi. V domě na Rašínově nábřeží Václav Havel dlouhá léta žil. Slavnostní odhalení začíná v 16 hodin.

U stanice metra Vltavská představí nový mural

5. prosince 2019 v 19:00

V úterý 10. prosince bude v 8:30 hodin u stanice metra Vltavská oficiálně představeno nové výtvarné dílo na stěně vnějšího atria. Velkoplošná malba vznikla na základě výtvarné soutěž Mural Art Vltavská, kterou letos zrealizovala Praha 7 společně s pražským dopravím podnikem. Představení nového...

Dýně a cukety na pražských polích sklízely školy a domovy pro seniory

4. prosince 2019 v 15:54

Praha je obklopena prstencem lánů, které postupně procházejí změnami, aby hospodaření na nich bylo šetrnější k životnímu prostředí. Město má ve své správě přibližně 1650 hektarů zemědělské půdy. V současné době jsou velké lány rozčleňovány na menší políčka, tvoří se také nové meze, remízky, polní...

Další články
Nahoru