Dnes Pondělí - prehanky-snih 1°C
Zítra Úterý - snih 2°C
Pondělí 18. 1. 2021
Svátek má Vladislav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Praha 5: Veřejnost může ještě pár dní připomínkovat analytickou část Strategie rozvoje 2030+
Bruslení na veřejném kluzišti v Praze 5. Foto: PP

Praha 5: Veřejnost může ještě pár dní připomínkovat analytickou část Strategie rozvoje 2030+

Obyvatelé Prahy 5 se mohou do konce letošního vyjadřovat k výstupům analytické části Strategie rozvoje 2030+.

„Dokument Strategie vzniká především proto, aby se nám všem v Praze 5 dobře žilo. Z toho důvodu je naší snahou vás zapojovat do celého procesu tvorby. Již jste měli možnost se vyjádřit ke kvalitě života na Praze 5 prostřednictvím dotazníku, nyní jste zapojeni do hodnocení výsledků analytické části prostřednictvím webových stránek a emailové adresy: strategie@praha5.cz,“ uvádí Praha 5 na svém oficiálním webu.

Analytická část je k dispozici zde.

„Pošlete nám vaši vizi (představu), kterou vyjádříte, jakou chcete mít Prahu 5 v roce 2030. Pokuste se svoji představu o budoucí Praze 5 vyjádřit jednou větou a pošlete nám ji do 31. prosince 2020 na strategie@praha5.cz,“ vyzývá městská část.

„Naše městská část roste šíleným tempem. Přitom se do ní investuje, což je samozřejmě dobře, ale investice by měly hlavně naplňovat představy lidí, kteří zde žijí. Proto na radnici Prahy 5 vzniká strategie rozvoje,“ říká starostka Prahy 5 Renáta Zajíčková (ODS).


Praha 11: Vyfoťte to a pošlete na radnici

15. ledna 2021 ve 12:05

Nepořádek, uhynulí holubi, nelegální skládka, poničené lavičky, díry v chodníku. Občané městské části mohou prostřednictvím MMS zpráv a e-mailem zasílat na adresu mms@praha11.cz fotografie s upozorněním na nedostatky, které se na území městské části Praha...

Anketa ukázala, jak se žije v jednotlivých lokalitách Prahy 5

12. ledna 2021 ve 22:30

Radnice Prahy 5 na podzim vyhlásila anketu a díky jejím výsledkům má nyní detailní přehled o tom, co trápí obyvatele v konkrétních místech i jaké změny by v budoucnu uvítali.

Praha 9: HitHit kampaň pro Knoflík

12. ledna 2021 ve 12:45

Rodinné a komunitní centrum Knoflík v Praze 9 funguje víc jak 20 let. V této nelehké době, době zavřených kurzů, kaváren a aktivit nabízí odměny ve formě zážitků, kurzů, drobností a dobrot s vírou, že špatný čas přejde.

Pražské služby v nové kampani vysvětlují, jak se správně zbavit vánočního stromku

10. ledna 2021 ve 21:23

Kam s ním? Rozhodně ne do popelnice, prosí společnost Pražské služby (PSAS). Řeč je o vánočním stromku. Pražané se tohoto symbolu Vánoc zbavují tradičně v průběhu ledna. Se správným postupem likvidace radí nová kampaň na sociálních sítích Pražských služeb a...

Naháňka na černou zvěř na Klapici. Myslivci vyzývají k opatrnosti

8. ledna 2021 v 19:25

Podle informací Mysliveckého spolku Radotín se bude v sobotu 9. ledna konat naháňka na černou zvěř na území přírodní rezervace Klapice. Akce je plánována od 9. hodiny ranní přibližně do 13 hodin.

Další články
Nahoru