dnes
Pondělí - jasno
23°C
zítra
Úterý - skorojasno
24°C
pozítří
Středa - oblacno
24°C
KoronavirusZpravodajství

Praha 5 mění úřední hodiny radnice

S platností od 20. dubna dochází ke změně úředních hodin Úřadu Městské části Praha 5. I nadále by však měli klienti pro komunikaci s Úřadem a jeho pracovníky přednostně využívat elektronickou komunikaci. Projednání neodkladných záležitostí přímo v budově radnice je možné pouze na základě předchozí e-mailové nebo telefonické dohody.

Při příchodu do budovy klient nahlásí v recepci jméno úředníka, se kterým má předjednanou schůzku, a vyčká jeho příchodu. Volný pohyb po budově bez doprovodu pracovníka úřadu není povolen.

Kontakty na jednotlivé agendy úřadu naleznete zde

Vstup na úřad je možný pouze v roušce, resp. s ochranou dýchacích cest. Při vstupu do budovy bude všem preventivně změřena tělesná teplota. Osoby se zvýšenou teplotou nebudou do budovy vpuštěny.


Praha 5 mění úřední hodiny podatelny

Dnes ve 14:34

Od 22. září dochází ke změně úředních hodin na podatelně úřadu Prahy 5 na Nám. 14. října 1381/4 z důvodu přechodu na mimořádný režim.

Praha 8 dnes vydává dezinfekci na farmářských trzích

Dnes v 09:56

Praha 8 připravila výdej dezinfekce veřejnosti. Zájemci, kteří mají trvalé bydliště v Praze 8 nebo podnikatelé s provozovnou v Praze 8 mohou získat 1 litr dezinfekce na farmářských trzích v Karlíně až do 19 hodin.

Další články
Nahoru